27.06.2015. 08:21
Gatavojoties 2015. gada Pasaules kausam regbijā Argentīnas izlases vakardien aizvadīja savu otro pārbaudes spēli, tiekoties ar "Barbarians" komandu un uzvarēja ar 21:9.

"Barbarians Rugby Club", jeb kā pasaulē tas ir zināms "French Barbarians" ir komanda, kas tiek veidota no uz izlasē neuzaicinātajiem spēlētājiem (frančiem vai Francijas klubos spēlējošajiem), lai tiktos ar citu valstsu nacionālajām izlasēm.Interesanti, ka kopš 2011. gada 4. jūnija šī komanda nebija zaudējusi nevienā mačā, iepriekšējo neveiksmi piedzīvojot arī pret Argentīnu, ar kuriem "Brabarians" arī visvairāk ir spēlējuši, komandas pastāvēšanas vēsturē aizvadot astoņas tikšanās (3 uzvaras, 5 zaudējumi).

Vakardienas spēlē, kura sekoja mačam pirms nedēļas, kas noslēdzās ar franču "barbaru" uzvaru (28:22), spēli aktīvāk sāka viesi, taču nekur tālu atrauties viņiem nesanāca, jo pēc Urdapiletas soda sitiena, tālākie rezultatīvie uzbrukumi apsīka.Toties mājnieki gan aktivizējās un līdz puslaika pārtraukumam guva divus soda sitienus, kad precīzs bija Huans Pablo Socino, bet Pablo Matera ienesa bumbu ieskaites zonā.

Otrajā puslaikā scenārijs bija līdzīgs, tikai ar to atšķirību, ka Francijas komanda nebija pirmā, kas gūst punktus otrajās 40 minūtēs, taču neko vairāk par vienu trīs punktu sitienu viņi nevarēja paveikt.Savukārt argentīnieši gan varēja un atkārtoti piezemēja bumbu gala zonā, šoreiz to izdarīja Havjers Ortega Desino.

Nākamo spēli "World Rugby" rangā astotajā vietā esošās "pumas" aizvadīs 17. jūlijā, kad "The Rugby Championship" ietvaros, kas iepriekš bija zināms kā Triju nāciju kauss, tiksies ar ranga sesto komandu, Austrāliju.

Izmantotie resursi:Live rugby 2015 | Aviva Premiership 2015 |...

Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa