07.06.2016. 08:50
''Copa America'' turnīra aizvadītajā naktī spēles risinājās D grupā. Argentīna noturēja minimālu 2:1 uzvaru pret Čīli, bet Panamas futbolisti spēja izraut trīs punktus pret Bolīviju, otros vārtus gūstot spēles 87. minūtē.

''Copa America'' turnīrā līdz šai naktij pirmā apļa spēles bija izspēlētas A, B un C grupās, bet šonakt pēc Latvijas laika laukumā izgāja arī Argentīnas, Čīles, Panamas un Bolīvijas futbolisti.

Argentīna un Čīle aizvadīja līdzīgu spēles pirmo puslaiku, kurā gan vārti netika gūti. Argentīna deviņas reizes sita vārtu virzienā, taču rāmī trāpīja tikai vienu reizi, kamēr čīlieši vārtu četrstūrī trāpīja abos mēģinājumus, bet arī Serhio Romero palika nepārspēts.

Otrā puslaika sākumā Anhels di Marija labā ātrumā saņēma bumbu soda laukumā uz sev ērtās kreisās kājas - veikli apstrādāta bumbu un uzreiz izdarīts sitiens vārtu tīklā (1:0). Astoņas minūtes vēlāk līdzīgā stilā vārtus guva Evers Banega, kurš rezultatīvi piespēlēja pirmajā vārtu guvumā - spēcīgs sitiens ar kreiso kāju vārtu apakšējā stūrī (2:0). Atlikušajā spēles daļā Čīlei piederēja liels pārsvars bumbas kontrolē, un vienus vārtus čīlieši arī atguva, bet tas notika jau 93. minūtē - pēc centrējuma soda laukumā Hosē Fuenzalida soda laukumā apsteidza Romero un ar galvu pārvirzīja bumbu vārtos (2:1).

Otrā spēlē 87. minūtē uzvaru pār Bolīviju izrāva Panamas futbolisti. 87. minūtē Abdels Arojo ielauzās soda laukumā, tur spēja noturēties kājās, pamanīja labā ātrumā esošo Blasu Peresu, kurš saņēma bumbu jau praktiski tukšu vārtu priekšā un savu uzdevumu izdarīja precīzi - Panamas panākums ar 2:1.

Rīt pulksten 3:00 pēc Latvijas laika ASV spēlēs ar Kostariku, bet divas ar pusi stundas vēlāk laukumā dosies Kolumbija un Paragvaja.