18.10.2015. 17:00
Argentīnas regbija izlase ar rezultātu 43:20 sagādāja Īrijai pirmo zaudējumu šā gada Pasaules kausa finālturnīrā un otro reizi vēsturē spēlēs pusfinālā. Tur argentīniešiem pretī stāsies Austrālijas un Skotijas dueļa uzvarētāja.

Spēles sākumā dominēja Argentīna, kas pirmo desmit minūšu laikā veica divus piezemējumus un trāpīja abus realizācijas sitienus (14:0), bet 13. minūtē Nikolass Sančess ar soda sitienu panāca jau 17:0. Tomēr drīzumā iniciatīva pārgāja īru rokās. Sančess netrāpīja dropsitienu, Ramiro Errera saņēma dzelteno kartīti, un īri pie rezultāta 3:20 tika pie pirmā piezemējuma (10:20).

Pēc pārtraukuma īri turpināja atspēlēšanos, un puslaika vidū viņiem pie rezultāta 20:23 pat bija iespēja panākt izlīdzinājumu, taču Īens Madigans nespēja pienācīgi iegriezt bumbu un netrāpīja soda sitienu. Pēc dažām minūtēm Sančess ar soda sitienu atjaunoja sešu punktu starpību (26:20), bet vēl dažas minūtes vēlāk Hoakins Tukulets nopelnīja Argentīnai trešo piezemējumu (31:20, precīza realizācija un 33:20). Mača izskaņā Argentīna arī ceturto reizi piezemēja bumbu un svinēja uzvaru ar 43:20.

Informācija tiks papildināta...

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048