22.06.2016. 08:59
Aizvadītajā naktī ''Copa America'' turnīrā noskaidrota pirmā fināliste, un par to kļuvusi Argentīnas futbola izlase. Komanda aizvadīja ļoti pārliecinošu spēli, guva četrus vārtus un ar rezultātu 4:0 sagrāva ASV valstsvienību.

Argentīna ''Copa America'' turnīru uzsāka ar pārliecinoši aizvadītu grupu turnīru un pirmo vietu tajā - 2:1 pret Čīli, 5:0 pret Panamu un 3:0 pret Bolīviju. Ceturtdaļfinālā komandai bija jāspēlē pret Venecuēlas futbolistiem, bet arī šoreiz problēmas neradās, un argentīnieši svinēja ļoti pārliecinošu uzvaru ar 4:1.

ASV ceļš līdz pusfinālam jau bija krietni smagāks, jo pirmajā spēlē ar 0:2 tika zaudēts Kolumbijas futbolistiem. Pēc šādas spēles gan izdevās atgūties - 4:0 pret Kostariku, 1:0 pret Paragvaju un vieta ceturtdaļfinālā nodrošināta. Tajā ASV sarežģītā cīņā ar 2:1 pieveica Ekvadoras futbolistus.

Šonakt Argentīna ātri ieguva pārsvaru bumbas kontrolē un pilnībā dominēja spēles pirmajā puslaikā. ASV nespēja izdarīt nevienu sitienu vārtu virzienā, Argentīna bumbu kontrolēja 73 procentus pirmā puslaika laika. Jau 3. minūtē Argentīna guva vārtus, kad Lionels Mesi ar elegantu piespēli labu pozīciju sagādāja Esekjelam Laveci, kurš ar galvu pārvirzīja bumbu vārtos. 32. minūtē Mesi no metriem 24 fantastiski realizēja soda sitienu un pēc puslaika uz tablo 2:0.

Otrajā puslaikā Argentīnai nebija tik milzīgs pārsvars bumbas kontrolē, bet ASV tomēr nebija ne mazāku iespēju pacīnīties par uzvaru šajā spēlē, jo tā arī visas spēles gaitā nebija neviena sitiena pat vārtu virzienā. 50. minūtē Gonsalo Igvains pēc lieliskas piespēles vārtu priekšā ar pirmo piegājienu nespēja gūt vārtus, bet bija pirmais pie vārtsarga atsistās bumbas un 3:0. Tas pat Igvains arī pielika punktu spēlei - 86. minūtē uzbrucējs pēc Mesi piespēles bumbu sita jau praktiski tukšos vārtos.

Naktī uz ceturtdienu pēc Latvijas laika Argentīnas pretiniece finālā noskaidrosies Kolumbijas un Čīles cīņā. Mača sākums pulksten 3:00.