14.06.2015. 08:39
Ar zaudētiem diviem punktiem "Copa America" sāka pasaules vicečempione Argentīna, kas pirmajā puslaikā guva divus vārtus, taču nespēja noturēt uzvaru pār 2011. gada turnīra finālisti Paragvaju (2:2). Par mača galveno varoni kļuva uz maiņu iznākušais Lukass Barioss, kurš neizšķirtu izrāva pamatlaika pēdējā minūtē.

Spēles favorītei Argentīnai piederēja nospiedošs pārsvars bumbas kontrolē – visā mačā 69% -, un argentīnieši pirmā puslaika otrajā pusē divreiz arī atslēdza pretinieku vārtus. Rezultāts gan tika atklāts pēc pašas Paragvajas rupjas kļūdas. Migels Samudio laukuma vidusdaļā atņēma bumbu Lionelam Mesi, taču ļoti neveiksmīgi atspēlēja atpakaļ, ļaujot piespēli pārtvert Serhio Agvero un iziet vienatnē pret vārtsargu (1:0).

Otrie vārti tika gūti pēc septiņām minūtēm, kad Anhels di Marija krita soda laukumā, bet Mesi no 11 metru atzīmes aukstasinīgi trāpīja apakšējā stūrī (2:0). Otrajā puslaikā spēle kļuva atklātāka, labiem momentiem esot kā pie vieniem, tā pie otriem vārtiem, bet ar precīziem sitieniem izcēlās tikai Paragvaja. 60. minūtē ar lielisku sitienu no distances rezultāta starpību samazināja Nelsons Valdess (1:2), bet 90. minūtē bumba pēc standartsituācijas ar galvu tika atspēlēta Roki Santakrusu nomainījušajam Lukasam Bariosam, kurš trāpīja tuvajā vārtu stūrī (1:1).

Pirmajā B grupas spēlē pie trim punktiem tika pašreizējā trofejas īpašniece Urugvaja, kas ne pārāk pārliecinoši apspēlēja turnīra viešņu Jamaiku (1:0). Vienīgos vārtus 51. minūtē guva Kristians Rodrigess, kurš pēc standartsituācijas pārspēja Dveinu Keru.

Nākamās spēles B apakšgrupā pēc Latvijas laika risināsies naktī uz trešdienu, kad Paragvaja tiksies ar Jamaiku, bet centrālajā duelī spēkosies Argentīna un Urugvaja. Tikmēr nepatīkamas ziņas pienākušas no Meksikas nometnes – kājas muskuļa savainojuma dēļ grupu turnīrs priekšlaicīgi beidzies pieredzējušajam aizsargam Rafaelam Markesam. Paredzamais atlabšanas periods tiek lēsts no septiņām līdz desmit dienām.

Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
Urugvaja – Jamaika 1:0 (0:0) Rodrigess 51'
Argentīna – Paragvaja 2:2 (2:0) Agvero 29' Mesi 36'(11m) – Valdess 60' Barioss 90'

Izmantotie resursi:Live scores, results, fixtures, tables,...Copa America: Mexico captain Rafa Marquez out...

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161