07.10.2016. 10:45

Brazīlija pirmos vārtus guva jau 11. minūtē, kad uzbrukuma līderis Neimārs izcīnīja bumbu laukuma vidusdaļā, bet pēc tam momentu izspēlēja ar Gabrielu Žesusu, bumbu noslēgumā ieraidot tukšos vārtos (1:0). Brazīlija pilnībā dominēja pirmajā puslaikā, meistarīgi izmantoja brīvās zonas uzbrukumā, guva vēl trīs vārtus un puslaiku noslēdza ar 4:0. Pa vārtiem guva Kutinju, Filipe Luišs un Žesuss. Otrajā puslaikā 5:0 panāca Firminju, bet Bolīvija spēles laikā tā arī neizdarīja nevienu sitienu vārtu rāmī. Jāpiemin, ka Neimārs savainojuma dēļ spēli pabeidza 65. minūtē.

Bez Lionela Mesi sastāvā Argentīna izkritusi no labāko četrinieka Dienvidamerikas zonas kvalifikācijā. Šonakt argentīnieši viesos nospēlēja 2:2 ar Peru. Mājinieki divas reizes spēles gaitā spēja atspēlēties, neizšķirtu izraujot spēles 84. minūtē, kad Kristians Kueva vārtu devītniekā ietrieca bumbu no 11 metru soda sitiena atzīmes. Peru pēc izcīnītā viena punkta gan netika augstāk par astoto vietu desmit komandu konkurencē.

Citās spēlē šonakt Dienvidamerikā Ekvadora guva trīs ļoti svarīgus punktus (3:0) pret ne pārāk labu kvalifikācijas ciklu aizvadošo Čīli, Urugvaja saglabāja pirmo vietu, ar 3:0 pieveicot Venecuēlas futbolistus, bet Kolumbija viesos ar 1:0 pieveica Paragavaju, tādējādi ielaužoties labāko četru komandu skaitā, kas kvalifikācijas noslēgumā uzreiz garantēs vietu Pasaules kausa finālturnīrā.

Āzijas zonā līderu cīņā 2:2 neizšķirtu izspēlēja Austrālija un Saūdu Arābijas futbolisti. Smagi klājas Japānai, kas tikai ar 2:1 spēja pieveikt Irākas komandu. Savukārt Apvienotie Arābu Emirāti B grupā ar 3:1 pieveica Taizemi. A grupā vakar Dienvidkoreja, neskatoties uz palikšanu mazākumā spēles 66. minūtē, spēja noturēt 3:2 pret Kataru, Ķīna savā laukumā zaudēja Sīrijai (0:1), bet Irāna viesos ar minimālu 1:0 pieveica Uzbekistānu. Āzijas zonā A un B grupas spēcīgākās divas komandas kvalificēsies finālturnīram, bet trešā vieta turpinās cīņu ''play-off'' fāzē.

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230