14.09.2014. 19:08
Šodien ar trim spēlēm atklāta Latvijas hokeja pirmā līga. Pārliecinošāko uzvaru guva "Daugavpils", ar 6:1 pieveicot "Tukuma" vienību, bet "Liepāja/Juniors" ar 4:2 pieveica "Rīga/98".

Latvijas pirmajā līgā piedalās sešas komandas, kuras spēkosies piecu apļu turnīrā. Pirmo spēļu kārtu vissekmīgāk uzsāka "Daugavpils", kura pagājušajā sezonā cīnījās Virslīgā, tiesa, bija pārliecinoša pastarīte un palika pēdējā (sestā).

Mačā pret "Tukuma" komandu "Daugavpils" izvirzījās vadībā pirmajā periodā, taču pārsvars tika nostiprināts tikai 28. minūtē, spēlējot piecatā pret trim. Pēc tam gan tukumnieku pretestība tika salauzta un gūti četri vārti, tiesa, sausā nepalika arī "Tukums". Tās sastāvā izcēlās Miķelis Pāvelsons.

Daudz spraigāka spēle bija Liepājā, kur "Liepāja/Juniors" uzņēma hokeja skolas "Rīga/98" komandu. Vadībā pirmie izvirzījās viesi, taču pēc otrā perioda beigām rezultāts bija 2:2. Endija Butāna vārti 53. minūtē izvirzīja "Liepāju/Juniors" vadībā, bet ceturto ripu rīdzinieki saņēma jau tukšos vārtos.

Ar zaudējumu sezonu sākusi arī "Valmiera", kura otrajā periodā pārņēma vadību pār "Prizma/Pārdaugava" spēlētājiem un noturēja to līdz pat 51. minūtei. Tad gan tika ielaisti trīs vārtis (pēdējais tukšos vārtos), kas noveda pie zaudējuma 1:3.

Pirmās līgas sacensības turpināsies ceturtdien ar "Tukuma" un "Rīgas 98" spēli Tukumā, bet nākamajā svētdienā notiks vēl trīs spēles.

Izmantotie resursi:Latvijas Hokeja federācija

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]