10.06.2014. 08:43

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Sekundi pirms pirmās trešdaļas beigām "Kings" vadībā izvirzīja Džefs Kārters, bet otrajā periodā Džeiks Muzins un Maiks Ričards panāca viesiem trīs vārtu pārsvaru. Nepārspēts uzvarētāju vārtos palika Džonatans Kviks, atvairot 32 metienus.

Līdz šim tikai četras komandas NHL vēsturē ir spējušas uzvarēt sērijā pēc nonākšanas zaudētājos ar 0:3. Savukārt finālā to spēja paveikt tikai Toronto "Maple Leafs" 1942.gadā. 

"Rangers" hokejisti šosezon spēja pieveikt Pitsburgas "Penguins", lai gan sērijā līdz četrām uzvarām bija nonākuši zaudētājos ar 1:3. Taču no rezultāta sērijā 0:3 Ņujorkas klubs visas 11 iepriekšējās reizes nav spējis atspēlēties un cieta zaudējumus. 

"Kings" Stenlija kausa finālā spēlē otro reizi pēdējās trijās sezonās, bet "Rangers" izšķirošajā sērijā par trofeju piedalās pirmoreiz pēdējos 20 gados. Losandželosas klubs kausu iepriekš ieguva 2012.gadā, kad triumfēja pirmo reizi kluba vēsturē.Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties