06.02.2014. 13:34

  • Uz Sočiem pavadīta lielākā daļa Latvijas delegācijas šodien

Vīriešu kvalifikācijas sacensībās labākos rezultātus pirmajā grupā uzrādīja norvēģis Stāle Sannbehs, soms Pētu Pīroinens, kanādietis Sebastjans Tutāns un brits Džeimijs Nikolss, kuri visi līdz ar to nodrošinājuši vietu finālā. Savukārt no otrās grupas finālu sasniedza kanādietis Maksēns Paro, soms Rope Tonteri, zviedrs Svens Tērgrēns un norvēģis Jermunns Brātens. 21 sacensību dalībnieks sacensības turpinās pusfinālā.

Pusfināla un fināla sacensības sloupstaila disciplīnas sportisti aizvadīs sestdien.

Olimpiskā sloupstaila trase piedzīvojusi vairāku elementu pārbūvi pēc tam, kad treniņu laikā tajos traumas guva trīs sportisti. Krītot lauzta atslēgas kaula dēļ no sacensībām izstāties spiests bija norvēģis Torsteins Horgmū, kurš bija reāls pretendents uz olimpisko zelta medaļu.

Ceturtdien olimpisko spēļu programmā paredzētas arī snovborda frīstaila sloupstaila disciplīnas kvalifikācijas sacensības sievietēm, frīstaila slēpošanas kvalifikācijas sacensības mogula disciplīnā sievietēm, kā arī daiļslidošanas komandu sacensību īsā programma vīriem un pāriem.

Citviet ceturtdien pārtraukta tika pirmo treniņbraucienu sesija kalnu slēpošanas nobrauciena disciplīnā sievietēm, jo smagu kritienu piedzīvoja itāliete Daniela Merigeti. Viņa paglābās no nopietnām traumām, tomēr trases darbinieki bija spiesti mainīt pēdējā trases tramplīna augstumu.

Soču olimpiskās spēles norisināsies no 7. līdz 23. februārim, bet Latviju tajās pārstāvēs 58 sportisti.R & A Jūras Skola, SIA Krāslavas 12-14, Rīga, LV-1003
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties