25.02.2017. 22:45

Reinis Reinholds šodien aizvadīja savu astoto spēli Itālijas pēc spēka trešajā līgā un palīdzēja turnīra pastarītei izcīnīt trešo uzvaru pēc kārtas. Pēc uzvarām 3:2 un 2:0 šodien sekoja 2:1 panākums pār "Siena", kopvērtējuma 13. vietas īpašnieci. Pēc šodienas spēles Reinholda komanda pakāpusies uz 19. vietu 20 komandu konkurencē ar sešām uzvarām 27 spēlēs.

Reinholds vienīgo reizi tika pārspēts 82. minūtē, kad rezultāts kļuva 1:1, taču viņa komanda 88. minūtē paspēja izraut uzvaru, lai gan šajā mačā netika uzskatīta par favorīti. Reinholds astoņās aizvadītajās spēlēs "Racing Roma" sastāvā ielaidis sešus vārtus.

Anglijas pēc spēka ceturtajā līgā "Plymouth" sastāvā rezervē palika Nauris Bulvītis, kamēr viņa komanda viesos spēlēja 1:1 ar "Luton". "Plymouth" šī bija trešā neuzvarētā spēle pēc kārtas, taču kopvērtējumā joprojām tiek ieņemta otrā vieta ar labām cerībām pacelties līgu augstāk.

Vitālijs Maksimenko nebija Austrijas "Mattersburg" pieteikumā spēlē pret spēcīgo Zalzburgas "Red Bull". Zalzburgas komanda uzvarēja ar 1:0, saglabājot pirmo vietu kopvērtējumā, kamēr "Mattersburg" ir priekšpēdējā, devītajā vietā, tieši uz izkrišanas robežas.

Laukumā "Reading" sastāvā Anglijas Čempionātā joprojām nav atgriezies Deniss Rakels, kura komanda izbraukumā ar 0:3 cieta sakāvi pret līdervienību "Brighton". Rakela pārstāvētais klubs ieņem piekto vietu, paliekot pārspēļu zonā, kas ļaus sezonas beigās cīnīties par vietu Premjerlīgā.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009