21.05.2014. 18:59
Šodien Rīgā neilgi pēc pulksten 17 ar reisu no Minskas (Baltkrievija) no pasaules čempionāta (PČ) atgriezās Latvijas nacionālā hokeja komanda, kuru lidostā sagaidīja līdzjutēji, hokejistu tuvinieki un draugi, novēroja portāls TVNET. Komandas dalībniekus sagaidīja ar ovācijām un viņi tika sveikti ar ziediem.

  • Mūsējiem trillerī ceturtdaļfināls iet secen vakar
  • Girgensons: Ļoti liels prieks pārstāvēt Latviju vakar
  • Ņiživijs: Puiši izlika visus spēkus vakar
  • Nolans: Man bija liels gods strādāt ar šiem puišiem vakar

Hokejistus, treneru korpusu, apkalpojošo personālu sagaidīja tuvinieki, draugi, līdzjutēji un mediju pārstāvji.

Komanda Rīgā atgriezās labā noskaņojumā. Spēlētāji sniedza autogrāfus un ar saviem atbalstītājiem fotogrāfējās. Īpaši silti tika sagaidīts galvenais treneris Teds Nolans, kurš ar valstsvienību nostrādāja trīs gadus. Savu pēdējo maču pie izlases stūres Kanādas speciālists aizvadīja otrdien, kas mūsu vienība 2:3 izšķirīgajā cīņā par iekļūšanu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā piekāpās Šveicei.

Nolans pastāstīja, ka vēlas arī turpmāk būt saistīts ar Latvijas hokeju.

✨mums tā izlase kā no zelta izlieta ✨ pic.twitter.com/HhU9OJ73Rb

— anna emilio (@annaemiliaaa) May 21, 2014

Latvijas izlase pasaules čempionātā septiņās grupu turnīra spēlēs izcīnīja trīs uzvaras un ceturtdaļfinālam nekvalificējās. B grupas kopvērtējumā mūsu izlase ieņēma 6. vietu, bet turnīrā ierindojās 11. pozīcijā 16 komandu konkurencē.MonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties