21.05.2014. 09:00
Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis Nicas "ATP World Tour 250" sērijas turnīra otrās kārtas mačā šodien tiekas ar slovāku Martinu Kližanu.Cīņa paredzēta kā trešā centrālajā kortā. Tā sāksies ne ātrāk par plkst.16 pēc Latvijas...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Cīņa paredzēta kā trešā centrālajā kortā. Tā sāksies ne ātrāk par plkst.16 pēc Latvijas laika.

Gulbis ATP rangā ieņem 19.vietu, bet Kližans atrodams 62.pozīcijā. Abu tenisistu ceļi līdz šim nav krustojušies.

Gulbis sacensībās izlikts ar otro numuru, kas viņam deva brīvu pirmo kārtu, savukārt Kližans pirmās kārtas cīņā otrdien ar 4-6, 6-3, 6-4 pārspēja austrālieti Bernardu Tomiču.

Trešajā kārtā jeb ceturtdaļfinālā šī pāra uzvarētājs tiksies ar krievu Dmitriju Tursunovu, kurš ir pasaules 32.rakete un turnīrā izlikts ar piekto numuru, vai nīderlandieti Robinu Hāsi, kurš ATP rangā ieņem 50.pozīciju.

Ar pirmo numuru šajā turnīrā izlikts amerikānis Džons Isners.

Šis Gulbim ir pēdējais turnīrs pirms Francijas atklātā čempionāta, kas sāksies jau svētdien.

Pagājušajā nedēļā latvietis startēja Romas "Masters 1000" sērijas sacensībās, kur tika līdz trešajai kārtai jeb astotdaļfinālam.

Šogad latvietis uzvarējis 23 no 33 ATP līmeņa mačiem, izcīnot vienu titulu un septiņos no 11 turnīriem tiekot vismaz līdz ceturtdaļfinālam.

Gulbis līdz šim vienīgo reizi Nicā spēlējis 2011.gadā, kad aizkļuva līdz ceturtdaļfinālam, bet pērn šajā nedēļā latvietis turnīros nepiedalījās un ranga punkti viņam nav jāaizstāv.Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties