05.03.2014. 19:56

  • Krievijas frīstailiste pēc kritiena Sočos joprojām daļēji paralizēta 2014. g. 27. februāris

23 gadus vecā sportiste uzreiz pēc smagā kritiena tika nogādāta mediķu aprūpē, bet pēcāk tika secināts, ka krieviete lauzusi vairākus mugurkaula skriemeļus, tāpēc viņai nekavējoties tika veikta operācija turpat tuvējā Krasnajas Poļanas slimnīcā. Sportiste tika pakļauta sešas ar pusi stundas ilgai operācijai, kas bija veiksmīga. Pēc tam viņa tālākai ārstniecībai tika nogādāta uz slimnīcu Minhenē, Vācijā, kur krieviete tika pakļauta vēl vienai operācijai.

Iepriekšējā nedēļā Komisarova savā sociālās vietnes «Instagram» profilā pavēstīja, ka zem jostasvietas nejūt savu ķermeni. Nu viņas paralīzi apstiprinājuši arī ārsti.

«Smagās traumas dēļ mugurkaula funkcijas neatjaunojas,» pavēstījuši Vācijas ārsti. Pēc dakteru vērtējuma Komisarova būs spējīga pārvietoties vien ar īpaša aprīkojuma palīdzību.

Paredzēts, ka sportiste slimnīcā Vācijā pavadīs vēl desmit nedēļas, lai aprastu pie sava veselības stāvokļa un pēcāk izietu ilgu rehabilitāciju.

Jau iepriekš līdzjūtību par notikušo izteica Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) prezidents Tomass Bahs, bet sportisti klātienē slimnīcā apmeklēja Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

Soču olimpisko spēļu laikā slēpotāju un snovbordistu trasēs norisinājās vairāki negadījumi, kuros savainojumus guva vairāku valstu sportisti.R & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties