12.12.2017. 21:12

Prienu "Vytautas" sastāvā šovakar vēl nebija vakardien komandai skandalozi pievienojušies amerikāņu basketbolisti Lamelo un Liandželo Boli.

Ļoti rezultatīvās pirmajās desmit minūtēs piecu punktu pārsvaru (31:26) ieguva "Nevežis". Mājinieku gan tikpat drīz to pazaudēja un lielajā pārtraukumā devās iedzinējos - 43:47.

Pēc pārtraukuma rezultāts uz tablo svārstījās salīdzinoši mazāk, komandām praktiski cīnoties punkts punktā. Pamatlaika ietvaros uzvarētājs tā arī netika noskaidrots (84:84). Arī pirmajā piecu minūšu papildlaikā komandas cīnījās neizšķirti, spēles liktenim izšķiroties piecas sekundes līdz otrā pagarinājuma noslēgumam, kad horvāts Mauro Veļjačičs ar precīzu pustālo metienu izrāva uzvaru "Nevežim" - 103:102.

Kārlis Apsītis šovakar palika uz Kēdaiņu "Nevežis" rezervistu soliņa.

Abām komandām bilance ir 4-10, kas LKL kopvērtējumā ļauj dalīt 7. - 10. pozīciju.

Izmantotie resursi:Betsafe-LKL - LKL.LT