16.01.2016. 14:02
Talantīgais Latvijas kamaniņu sportists Kristers Aparjods šodien Vācijas pilsētā Altenbergā notiekošajā Eiropas čempionātā junioriem spēja saņemties pēc neveiksmīga pirmā brauciena un summā izcīnīja bronzas godalgu.

Sportacentrs.com jau ziņoja, ka vakar jauniešu konkurencē ceturto vietu izcīnīja Anda Upīte, kura abu braucienu atsevišķos vērtējumos ieņēma piekto vietu. Šodien Latvijas kamaniņu sporta draugi lielas cerības junioru konkurencē lika uz Kristeru Aparjodu, taču problēmu Altenbergas trasē netrūka.

Pirmajā braucienā Aparjods uzrādīja piekto ātrāko starta laiku, taču neko būtiski atgūt trasē nespēja un pēc pirmā brauciena bija pat mazliet negaidīti zemu - sestajā vietā. Otrajā braucienā Kristera starta laiks bija vēl nedaudz vājāks, taču brauciens bija krietni labāk, kā rezultātā braucienā izdevās uzrādīt otro labāko rezultātu un summā izcīnīt bronzas godalgu.

Par latvieti ātrāki bija divi austriešu kamaniņu braucēji - Jonass Millers un Niko Gleišers. 13. vietā no Latvijas sportistiem junioru konkurencē ierindojās Ralfs Bērziņš, bet 16. vieta Gunāram Bergam. Divnieku sacensībās Akselis Tupe un Kaspars Šļahota Eiropas čempionāta ietvaros uzrādīja devīto ātrāko laiku. Divniekos par uzvarētājiem kļuva vācieši Florians Leflers un Manuels Štaibings, no kuriem mūsējiem atpalika vairāk nekā divas sekundes.

No latviešiem Eiropas junioru čempionātā kamaniņu sportā vēl meiteņu konkurencē startēs Kendija Aparjode.