20.02.2015. 23:40
Latvijas basketbolistes februāra trešajā nedēļā sacenšas Beļģijas un Lietuvas kausa izcīņas spēlēs. Anete Šteinberga guva 12 punktus pirmajā pusfināla spēlē Beļģijā, savukārt Sabīne Dukāte kvalificējās Lietuvas kausa finālam.

Ainara Zvirgzdiņa trenētais klubs “Royal Castors Braine” (18-0, #1) trešdien, 17. februārī, Beļģijas kausa izcīņas pusfināla pirmajā spēlē sagrāva “Tulikivi Deerlijk” vienību (7-11, #7) ar rezultātu 100:50 (34:5, 27:11, 27:11, 12:23).

“Bebru” rindās punktus guva 11 spēlētājas. Anete Šteinberga kļuva par trešo rezultatīvāko mājinieču spēlētāju, sametot 12 punktus. Kimas Mestdagas rēķinā 20 punkti, savukārt Seleste Trehana-Deivisa pievienoja 19 punktus.

Atbildes spēle notiks 10. martā pretinieču laukumā. Finālam kvalificēsies uzvarētājas divu spēļu summā. Otrajā pusfināla pārī sacentīsies “Kangoeroes Boom” (11-7, #5) un “Liege Panthers” (8-10, #6) vienības. Spēles paredzētas 25. februārī un 4. martā, savukārt fināls risināsies sestdien, 4. aprīlī.

Turnīrā piedalās sešas komandas. Četri klubi cīņu sāka no ceturtdaļfināla. Kauņas “Hoptrans Sirenos” divu spēļu summā pārspēja Lietuvas čempiones “Kibirkštis-VIČI” ar rezultātu 145:141, bet Klaipēdas “Fortūna” tikpat spraigā duelī pieveica Kauņas “Aištes-LSU-Paradis” – 116:114.

Marijampoles “Sūduva” pusfināla pirmajā spēlē 3. februārī izbraukumā sagrāva “Hoptrans Sirenos” ar 84:48. Atbildes spēle 15. februārī izvērtās daudz sīvāka – 74:71. Divu spēļu summā Marijampoles basketbolistes guva virsroku ar 39 punktu pārsvaru – 158:119, nodrošinot ceļazīmi uz finālu.

Sabīne Dukāte pirmajā spēlē 27 minūtēs sameta astoņus punktus (2p 3/5, 3p 0/2, 1p 2/2), izcīnīja piecas atlēkušās bumbas un izdarīja trīs rezultatīvas piespēles. Nākamajā spēlē ventspilniece 24:35 minūtēs guva 11 punktus (2p 4/6, 3p 0/3, 1p 3/3), savāca trīs bumbas un izprovocēja četras piezīmes.

Otrajā pārī “Utena” apspēlēja “Fortūnu” ar 157:141. Fināls un spēle par trešo vietu notiks 22. februārī “Žalgira” arēnā Kauņā.

Izmantotie resursi:Basketfeminin.comLMKL

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]