11.12.2014. 14:54
Latvijas U-20 hokeja valstsvienības galvenais treneris Ģirts Ankipāns ceturtdien paziņoja izlases sastāvu, kas dosies uz pasaules čempionātu pirmās divīzijas A grupā, Asiago, vēsta Latvijas Hokeja federācijas (LHF) mājas lapa.

Galvenais treneris, dalībai pasaules čempionātā, nosauca 22 spēlētājus, no kuriem 2 vārtsargi, 8 aizsargi un 12 uzbrucēji.

Vēl piektdien no rīta Latvijas komanda «Volvo SC» ledus hallē aizvadīs vieglu ledus treniņu un jau pēcpusdienā dosies uz pasaules čempionāta norises vietu, Asiago.

Latvijas junioru izlases kapteinis pasaules čempionātā būs Oskars Batņa, viņam asistēs Haralds Egle un Ralfs Grīnbergs.

Ankipāns nosauc Latvijas U-20 izlases sastāvu — LV Hokeja federācija (@lhf_lv)

Uz čempionātu nedosies vārtsargs Salvis Balandīns, aizsargi Ralfs Karelis, Gvido Jansons, uzbrucēji Kirils Galoha, Roberts Šmits un Georgs Golovkovs.

Ankipāns atzina, ka ir aizvadīts veiksmīgs sagatavošanās posms, kurā tika nospēlētas divas pārbaudes spēles ar Kazahstānas vienaudžiem. Uz čempionātu izlase dodas tikai ar vienu mērķi – izcīnīt vienīgo ceļazīmi uz elites divīziju.

Pasaules čempionāts pirmās divīzijas A grupā (Asiago, Itālija)

datums laiks spēle
14.12.2014. 18:00 Austrija - Latvija
15.12.2014. 18:00 Latvija - Slovēnija
17.12.2014. 14:30 Latvija - Baltkrievija
18.12.2014. 21:30 Latvija - Itālija
20.12.2014. 14:30 Norvēģija - Latvija
pēc Latvijas laika

Latvijas U-20 hokeja izlases sastāvs dalībai pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupā 

Nr. Vārds Uzvārds Poz Dz.d. Klubs
1. Matīss Edmunds Kivlenieks V 26.08.1996. Forest Lake Lakers (MJHL)
2. Egils Mareks Mitens V 29.01.1998. HK Rīga
3. Kristaps Roberts Zīle A 24.12.1997. HK Rīga
4. Ralfs Grīnbergs A 10.11.1995. HK Rīga
5. Kārlis Čukste A 17.06.1997. HK Rīga
6. Romāns Ņekļudovs A 31.03.1995. Platina Chisinau (MHL B)
7. Maksims Ponomarenko A 23.04.1997. Lorenskog (Norvēģija)
8. Kristiāns Rubīns A 11.12.1997. Vasteras (Zviedrija)
9. Jānis Jaks A 22.08.1995. Rio Grande (NAHL
10. Kristofers Bindulis A 17.09.1995. Soo Eagles (NAHL)
11. Rodrigo Ābols U 05.01.1995. HK Rīga
12. Rūdolfs Maslovskis U 30.05.1995. HK Rīga
13. Ruslans Ignatovičs U 06.03.1995. HK Rīga
14. Frenks Razgals U 08.08.1996. HK Rīga
15. Gatis Sprukts U 29.08.1996. HK Rīga
16. Mārtiņš Dzierkals U 04.04.1997. HK Rīga
17. Edgars Homjakovs U 25.08.1995. Platina Chisinau (MHL B)
18. Rūdolfs Balcers U 08.04.1997. Stavanger Oilers (Norvēģija)
19. Roberts Locāns U 03.03.1996. BIK KarlskogaU20 (Zviedrija)
20. Haralds Egle U 11.05.1996. Madison Capitols (USHL)
21. Oskars Batņa U 07.05.1995. Bismarck Bobcats (NAHL)
22. Bruno Birzītis U 24.01.1995. Soo Eagles (NAHL)



Nodens, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties