28.11.2014. 14:03
Latvijas U-20 hokeja izlases galvenais treneris Ģirts Ankipāns nosaucis 39 hokejistus, kuri kandidēs uz spēlēšanu pasaules čempionāta pirmajā divīzijā «A» grupā, kas no 14. līdz 20. decembrim norisināsies Itālijas pilsētā Asiago, vēsta LHF mājaslapa.

Par vienīgo ceļazīmi uz elites divīziju mūsu juniori sacentīsies ar Austrijas, Slovēnijas, Baltkrievijas, Itālijas un Norvēģijas U-20 izlasēm.

Gatavojoties pasaules čempionātam, Latvijas U-20 hokeja izlase no 5. līdz 11. decembrim «Volvo SC» ledus hallē aizvadīs nedēļu garu treniņnometni. Treniņnometnes ietvaros mūsu juniori divas reizes, 8. un 9. decembrī turpat, «Volvo SC» ledus hallē, aizvadīs divas pārbaudes spēles ar Kazahstānas vienaudžiem.

Pēc pārbaudes spēlēm galvenais treneris nosauks tos 22 spēlētājus, kuri dosies uz pasaules čempionātu Itālijā. Atšķirībā no elites divīzijas 1. «divīzijas» pasaules čempionātam drīkstēs pieteikt 2 vārtsargus un 20 laukuma spēlētājus.

Latvijas U20 hokeja izlases kandidātu saraksts:

Nr. Vārds, uzvārds Poz. Dz.d. Klubs
1. Kristaps Nazarovs V 19.12.1995. HK Tukums
2. Salvis Balandīns V 09.02.1996. HK Rīga
3. Toms Nuka V 24.03.1996. HK Zemgale/LLU
4. Matīss Edmunds Kivlenieks V 26.08.1996. Forest Lake Lakers (MNJHL/ ASV)
5. Kristaps Roberts Zīle A 24.12.1997. HK Rīga
6. Ralfs Grīnbergs A 10.11.1995. HK Rīga
7. Kārlis Čukste A 17.06.1997. HK Rīga
8. Eduards Hugo Jansons A 07.09.1997. Ogre/Sāga97
9. Roberts Mamčics A 06.04.1995. MHK Zelenograd (MHL B)
10. Maksims Ponomarenko A 23.04.1997. Lorenskog (Norvēģija)
11. Kristiāns Rubīns A 11.12.1997. Vasteras (Zviedrija)
12. Ģirts Zemītis A 13.06.1995. Herlev (Dānija)
13. Jānis Jaks A 22.08.1995. Minnesota Wilderness (NAHL/ ASV)
14. Kristofers Bindulis A 17.09.1995. Soo Eagles (NAHL/ ASV)
15. Gvido Jansons A 09.01.1997. Select Hockey Academy (USPHL/ ASV)
16. Ralfs Karelis A 25.02.1995. Builling Bulls (NA3HL/ ASV)
17. Rodrigo Ābols U 05.01.1995. HK Rīga
18. Rūdolfs Maslovskis U 30.05.1995. HK Rīga
19. Ruslans Ignatovičs U 06.03.1995. HK Rīga
20. Frenks Razgals U 08.08.1996. HK Rīga
21. Gatis Sprukts U 29.08.1996. HK Rīga
22. Kirils Galoha U 14.04.1996. HK Rīga
23. Mārtiņš Dzierkals U 04.04.1997. Ogre/Sāga97
24. Oļegs Šišļaņņikovs U 18.09.1996. HASC Jūrmala
25. Olafs Aploks U 16.09.1996. HK Zemgale/LLU
26. Romāns Ņekļudovs U 31.03.1995. Platina Chisinau (MHL B)
27. Edgars Homjakovs U 25.08.1995. Platina Chisinau (MHL B)
28. Rūdolfs Balcers U 08.04.1997. Stavanger Oilers (Norvēģija)
29. Edgars Beizaks U 08.03.1996. HSV Young Freezers (Vācija)
30. Marks Lazarevs U 17.03.1996. GCK Lions (Šveice)
31. Mārtiņš Vītoliņš U 05.03.1996. Wings HC (Zviedrija)
32. Roberts Locāns U 03.03.1996. BIK KarlskogaU20 (Zviedrija)
33. Rihards Bukarts U 31.12.1995. Brandon Wheat Kings (WHL/ Kanāda)
34. Georgs Golovkovs U 11.07.1995. Drummondville (QMJHL/ Kanāda)
35. Haralds Egle U 11.05.1996. Madison Capitols (USHL/ ASV)
36. Oskars Batņa U 07.05.1995. Bismarck Bobcats (NAHL/ ASV)
37. Bruno Birzītis U 24.01.1995. Soo Eagles (NAHL/ ASV)
38. Roberts Šmits U 28.06.1995. Amarillo Bulls (NAHL/ ASV)
39. Dāvis Zembergs U 11.04.1996. Boston Jr. Bandits (EHL/ ASV)

Galvenais treneris - Ģirts AnkipānsTreneris - Kārlis ZirnisTreneris - Ronalds Ozoliņš

Pārbaudes spēles (Volvo SC ledus halle)

datums laiks spēle
08.12.2014. 19:00 Latvija – Kazahstāna
09.12.2014. 19:00 Latvija – Kazahstāna

Pasaules čempionāts 1. divīzija A grupa (Asiago, Itālija):14.12.2014. – 20.12.2014.

datums laiks spēle
14.12.2014. 18:00 Austrija - Latvija
15.12.2014. 18:00 Latvija - Slovēnija
17.12.2014. 14:30 Latvija - Baltkrievija
18.12.2014. 21:30 Latvija - Itālija
20.12.2014. 14:30 Norvēģija - Latvija
pēc Latvijas laika



Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties