11.07.2014. 15:09
Gatavojoties jaunajai sezonai, HK "Rīga" hokejistiem šodien ir pēdējā diena treniņnometnē Gulbenē, kur tiek strādāts pie fiziskās sagatavotības. Sarunā ar vietējo laikrakstu "Dzirkstele" rīdzinieku kluba treneris Ģirts Ankipāns (38) norāda, ka vasarā jāiegulda pamatīgs darbs, lai būtu pamati mājas būvniecībai. Nākamnedēļ sāksies ledus treniņi Rīgā.

HK "Rīga" treneris Ģirts Ankipāns norāda, ka šajā nometnē jaunie spēlētāji strādā pie spēka un izturības, ir gan skriešanas treniņi, gan darbs ar svariem. "Ja grib kaut ko sasniegt, ir jāiegulda pamatīgs darbs. Es neuzskatu, ka vasaras darbs ir pats svarīgākais, tas ir stereotips - nav jau tā, ka mēs tagad pastrādāsim un pēc tam nestrādāsim. Darbs, ko šobrīd darām, noteikti nes augļus, bet tas ir sākums sezonai. Mēs tālāk būvējam māju, un šie ir pamati. Puiši strādā ļoti uzcītīgi, ar vēlmi kaut ko zināt un darīt. Domāju, ka apmēram 90 procenti puišu, kas šobrīd ir nometnē, būs arī komandā," atzīst treneris.

Treniņu apstākļu novērtējums ir teju visaugstākais. "Mums ir ļoti labi treniņu apstākļi. Cilvēki apkārt ir ļoti atsaucīgi un izpalīdzīgi. 10 ballu skalā noteikti varam likt 9 balles," saka Ankipāns. "Protams, labs atspaids šai treniņnometnei būtu, ja arī Gulbenē būtu ledus halle, jo mēs esam hokejisti un mums ir jāslido, taču no otras puses - ir vajadzīgas arī pārmaiņas. Treniņus uz ledus sāksim nākamnedēļ, kad jau būsim Rīgā."

Smago treniņu starplaikā tiek organizēta arī atslodze. Sestdien puiši apmeklēja rallijsprintu "Gulbis". Treneris gan atzīst, ka mazliet neveiksmīgi bija izvēlēta skatīšanās vieta, jo ātrumposmā iesprūduši uz četrām stundām. Savukārt otrdien hokejisti devās uz "Vonadziņiem" Stāmerienas pagastā, lai piekoptu aktīvo atpūtu - volejbols un peldēšana.

Izmantotie resursi:Laikraksts "Dzirkstele"Aglonas vidusskolas sporta halle Aglona, Daugavpils 6b, Aglonas p., Aglonas n., LV-5304
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties