17.12.2014. 20:10
Neskatoties uz zaudējumu Baltkrievijas vienaudžiem, Latvijas U-20 hokeja izlasei pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas turnīrs vēl nav noslēdzies, uzsver vienības galvenais treneris Ģirts Ankipāns. 

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Kā zināms, ļoti svarīgā mačā Latvijas izlase ceturtdien piekāpās pretiniekiem ar rezultātu 1:2 (0:1, 0:0, 1:1), izšķirošos vārtus ielaižot vien dažas minūtes pirms pamatlaika beigām. 

"Vārtu gūšanas realizācijai bija jābūt daudz augstākai. Vieni gūti vārti ir stipri par maz, lai uzvarētu. Spēle bija mūsu rokās," Latvijas Hokeja federācija (LHF) citē Ankipāna izteikumus pēc cīņas. "Baltkrievi mūs nepārsteidza ne ar ko. Vēl nekas nav beidzies. Priekšā vēl divi grūti pretinieki. Puišiem pēc spēles teicu, lai izguļas un nedomā par zaudējumu."

Slikto momentu realizāciju pēc mača uzsvēris arī Latvijas izlases aizsargs Ralfs Grīnbergs. 

"Šodien neizmantojām savas iespējas gūt vārtus. Baltkrievi savukārt spēles sākumā realizēja lielo vairākumu. Spēle bija mūsu pusē, mums bija daudz vairāk momentu, diemžēl tos neizmantojām," atzinis Grīnbergs. "Tas arī izšķīra spēles likteni. Mums vēl divas spēles ir priekšā, galvenais rīt vinnēt itāļus, tad atpūsties un svētdien pati svarīgākā spēle ar norvēģiem." 

Apakšgrupas līderpozīcijā nu izvirzījusies Baltkrievija, kas ieguvusi maksimāli iespējamos deviņus punktus trīs spēlēs, bet seši punkti divos mačos ir Norvēģijai, kamēr Latvijai ir tikpat trīs cīņās. Tikmēr Itālija, Austrija un Slovēnija cīnās bez punktiem. 

Latvijai tagad jācer, ka ceturtdien Norvēģija pārspēs Baltkrieviju, bet pēc tam pašai jāpieveic norvēģi. 

Turpinājumā ceturtdien latviešiem gaidāms mačs pret mājiniekiem itāļiem, bet sestdien paredzēta cīņa pret Norvēģiju, kas iepriekšējā čempionātā zaudēja vietu augstākajā divīzijā. 

Pēc viena apļa turnīra ceļazīmi uz augstāko divīziju iegūs tikai kopvērtējuma uzvarētāji. 

LHF valde izvirzījusi izlasei uzdevumu pēc divu gadu pārtraukuma atgriezties pasaules čempionāta elites divīzijā.CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties