07.09.2015. 23:11
Anglijas futbola izlases galvenais treneris Rojs Hodžsons pirmdien atklājis, ka viņa komandas vajadzībām nākamā gada Eiropas čempionāta laikā jau rezervēta bāze Šantilī, 38 kilometrus uz ziemeļaustrumiem no Parīzes.

  • Rūnijam atkārtojot rekordu, Anglijas izlase pirmā kvalificējas EČ vakar

Vatfordā notikušajā preses konferencē Hodžsons pastāstīja, ka izskatīti vairāki apmešanās vietu varianti Francijā. «Mums bija skaidri tie kritēriji, kādiem bija jāatbilst mītnes vietai: gan treniņu laukums, gan pilsētas tips, lidostas tuvums, kā arī citi faktori.»

Tieši Šantilī vislabāk bijusi atbilstoša visiem nepieciešamajiem kritērijiem.

Anglijas Futbola asociācija arī informēja, ka komanda dzīvos «Auberge Du Jeu de Paume» viesnīcā, bet treniņiem izmantos vietējā amatieru kluba «US Chantilly» laukumus, kuri vēl tiks modernizēti.

Anglija kā pirmā kvalificējās finālturnīram trīs kārtas pirms kvalifikācijas beigām, kad sestdien ar 6:0 sagrāva Sanmarīno. Veins Rūnijs guva savus 49. vārtus izlasē atkārtojot Bobija Čārltona rekordu.

Otrdien Anglija spēlēs ar Šveici, bet oktobrī pret Igauniju un Lietuvu.Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties