11.06.2012. 20:58
2012.gada Eiropas futbola čempionāta D grupas pirmajā spēlē Anglijas un Francijas valstsvienības nospēlēja neizšķirti 1:1 (1:1).

Anglijas izlases labā vārtus guva Džoleons Leskots, kamēr Francijas izlasē precīzi sita Samirs Nasri.

Spēli aktīvāk iesāka Anglijas izlase, kas meklēja iespējas uzbrukumā, bet pirmajās desmit minūtēs ne vienai no vienībām neizdevās izveidot vārtu gūšanas momentu pie vārtiem. Turpinājumā angļu vārtsargs Džo Hārts kļūdījās pēc Francijas stūra sitiena, taču franču spēlētāji šo iespēju neizmantoja. 15.minūtē teicama iespēja bija Anglija - precīza piespēle Džeimsam Milneram, kurš ieskrēja soda laukumā, apspēlēja vārtsargu, taču sita garām vārtiem.

Spēles gaitai izlīdzinoties, bīstamu uzbrukumu bija pavisam maz. Savukārt 30.minūtē pēc soda sitiena un sekojoša centrējuma Leskots skaisti ar galvu guva vārtus, izvirzot vadībā angļus. Piecas minūtes vēlāk Alū Diarā no Francijas pēc centrējuma soda laukumā izdarīja sitienu ar galvu, bet Hārts atvairīja šo sitienu. Tomēr 39.minūtē Nasri ar tālu sitienu no aizsega izlīdzināja rezultātu. Pirmajā puslaikā rezultāts vairs nemainījās.

Otrajā puslaikā bīstamu momentu pie vārtiem bija daudz mazāk, bet emocionālais saspīlējums pieauga, jo tiesnesis pieņēma pāris apšaubāmus lēmumus. Pārsvars otrajā puslaikā piederēja Francijai, kura biežāk izdarīja sitienus pa vārtiem, taču ļoti bīstamas epizodes nebija. Anglija spēles izskaņā ar spēlētāju maiņām mēģināja atdzīvināt spēli, taču uzbrukuma vilni izveidoja Francija, tomēr nerezultatīvi. Atlikušajā laikā rezultāts nemainījās un komandas ieguva pa punktam.

Atgādinām, ka otrajā D grupas spēlē pirmdien viena no turnīra mājiniecēm Ukraina tiksies ar Zviedrijas izlasi.

Naujenes sporta klubs Naujenes sporta klubs Vecstropi, 18.novembra 416, Naujenes p., Daugavpils n., LV-5413
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa