14.06.2015. 21:17
2016. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē šovakar Anglijas izlase izbraukumā ar 3:2 uzveica Slovēniju. Austrijas valstsvienība tikmēr Maskavā pārspēja Krieviju (1:0).

E grupas spēlē Ļubļanā Slovēnijas valstsvienība ar 2:3 piekāpās Anglijai. Pirmā puslaika beigās, pateicoties angļu aizsargu kļūdai, rezultātu atklāja slovēņi, bet otrajā puslaikā divus vārtus guva pussargs Džeks Vilšīrs, izvirzot vadībā angļus.

Nejcs Pečniks 84. minūtē atjaunoja līdzsvaru uz tablo, tomēr jau divas minūtes vēlāk Veins Rūnijs nodrošināja trīs punktus Anglijai. Rūnijam tas bija 48. vārtu guvums Anglijas izlases rindās. Valstsvienības rekords ir leģendārajam Bobijam Čarltonam, kurš laika posmā no 1958. līdz 1970. gadam izcēlās ar 49 precīziem sitieniem.

Otrā E grupas mačā Igaunija savā laukumā ar 2:0 uzveica Sanmarīno. Abus vārtus guva Maskavas "Torpedo" uzbrucējs Sergejs Zenjovs.

G grupā piekto uzvaru sešās spēlēs izcīnīja Austrijas izlase, kas izbraukumā ar 1:0 pārspēja Krieviju. Austrieši bija pārāki pirmajā puslaikā, kad Marks Janko atklāja rezultātu, turklāt viesiem bija vēl viena laba iespēja pārspēt Igoru Akinfejevu. Fābio Kapello trenētā Krievija otrajā puslaikā uzlaboja sniegumu, tomēr nespēja izvairīties no zaudējuma. Otrajā grupas spēlē Lihtenšteina cīnījās neizšķirti ar Moldovu – 1:1.

Ukrainas izlase Ļvovā uzņēma C grupas pastarīti Luksemburgu. Pirmajā puslaikā rezultāts netika atklāts, bet nākamajās 45 minūtēs ukraiņi guva trīs vārtus un izcīnīja pārliecinošu uzvaru (3:0).

G Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
C Ukraina – Luksemburga 3:0 (0:0) Kravetss 49' Garmašs 57' Konopļanka 87'
E Igaunija – Sanmarīno 2:0 (1:0) Zenjovs 35' 63'
E Slovēnija – Anglija 2:3 (1:0) Novakovičs 37' Pečniks 84' – Vilšīrs 57' 73' Rūnijs 86'
G Lihtenšteina – Moldova 1:1 (1:1) Vīzers 20' – Bogiu 43'
G Krievija – Austrija 0:1 (0:1) Janko 33'