05.09.2013. 15:27
Trešdien, 4. septembrī Rīgā, Melngalvju namā Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš pasniedza kausus „Valsts Prezidenta balvas vieglatlētikā” sacensību uzvarētājiem. Uz oficiālo pieņemšanu pie prezidenta bija ieradusies Igaunijas un Latvijas vieglatlētikas savienību pārstāvji, sportisti, sacensību organizatori un atbalstītāji.

Savā uzrunā Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš apsveica sportistus un uzslavēja Valmieras pilsētu, kas gadu no gada gadu organizē šāda mēroga starptautiskas vieglatlētikas sacensības. Prezidents pateicās arī sponsoriem un sacensību dalībniekiem par sasniegtajiem rezultātiem „Valsts Prezidenta balvā vieglatlētikā” un pasniedza kausus uzvarētājiem individuālajā ieskaitē - igauņu diska metējam Gertam Kanteram un latviešu soļotājai Agnesei Pastarei.Komandu kausi šogad aizceļoja uz Igauniju, kuras vieglatlētu izlase ar nelielu pārsvaru pār Latvijas izlasi izcīnīja uzvaras gan sieviešu, gan vīriešu komandu konkurencē, gan arī kopvērtējumā.

Atbildes runā valsts prezidentam Valmieras pašvaldības domes priekšsēdētājs Inesis Boķis pateicās par uzticību rīkot Valmierai tik augsta līmeņa sacensības, kā arī atzina, ka valmieriešiem Prezidenta balvas sacensības jau kļuvušas par stabilu vērtību. Priekšsēdētājs pateicās visiem, kas devuši savu ieguldījumu Valmierai tik ļoti svarīgajā pasākumā.

Pēc oficiālās daļas sportisti, vieglatlētikas federāciju pārstāvji, kā arī sacensību organizatori un lielākie atbalstītāji pārrunāja aizvadīto pasākumu Valmierā, kā arī apsprieda nākotnes attīstības iespējas, lai „Valsts Prezidenta balva vieglatlētikā” kļūtu par ar vien nozīmīgāku pasākumu Baltijas valstu sportistu vidū.

Valsts prezidenta balvas sacensības organizēja Valmieras pilsētas pašvaldība, SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs” un Latvijas Vieglatlētikas savienība. Sacensības organizāciju atbalstīja SEB banka, Valmieras Stikla šķiedra, Valmieras piens, Valpro, t/c „Valleta”, Bosch, BTA, Latio vērtētāji un konsultanti Vidzemē, Eko gāze, Memory water, Sport dion un Asics.

Skatīt VIDEO sižetu: Video: Andris Bērziņš apbalvo labākos...

Skatīt FOTO galeriju: Foto: "Valsts Prezidenta balvas 2013"...Tatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties