10.12.2013. 19:55
Atēnu olimpisko spēļu bronzas medaļnieks un bijušais WBC titula pretendents svara kategorijā līdz 76.2 kilogramiem Andrē Direls (21-1, 14KO) paziņojis, ka grib cīnīties tikai ar labākajiem bokseriem un vienu no tiem izaicinājis uz cīņu.

"[Genādij] Golovkin, es izaicinu tevi. Ja tu gribēsi mani redzēt, esmu te. Gribu visus ārvalstu bokserus. Cerēsim, ka Golovkins pacelsies uz svara kategoriju līdz 76.2 kilogramiem, jo es negrasos nolaisties līdz 72.6 kilogramiem," sacīja Direls.

"Dzirdēju, ka viņš [Golovkins] nosauca manu vārdu," norādīja bijušais titula pretendents. "Uzskatu, ka 2014.gads un tuvākā nākotne būs mans laiks."

Direls un Golovkins divreiz cīnījās amatieros – vienreiz uzvarēja Direls, vienreiz Golovkins. Direls gan uzskata, ka zaudētajā cīņā viņš bija pārāks, bet tiesneši netaisnīgi atdeva uzvaru Golovkinam.

Jāatgādina, ka vienīgo zaudējumu profesionālajā karjerā Direls piedzīvoja 2009.gada oktobrī, kad ar diezgan strīdīgu tiesnešu lēmumu pēc punktiem piekāpās Karlam Fročam – 114:113, 112:115 un 112:115. Kopš tā laika Direls cīnījies vien trīsreiz, taču visās cīņās uzvarējis. Pēdējā laika mazais cīņu skaits saistīts ar veselības problēmām, kas radās pēc cīņas ar Arturu Abrahamu, kurš saņēma diskvalifikāciju par to, ka izdarīja sitienu Direlam, kurš bija paslīdējis un jau nokritis zemē.

Izmantotie resursi:Boxing NewsTitova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties