03.02.2015. 23:27
Šveices NLB čempionātā uzvaras šodien izcīnija Toma Andersona un Maksima Širokova pārstāvētās vienības. Andersons guva vārtus un rezultatīvi piespēlēja, bet Širokovs izcēlās ar vārtiem.

Šveices NLB čempionātā Toma Andersona pārstāvētā "Thurgau" ar rezultātu 4:2 pieveica "CHX-DE-FDS" vienību. Andersons spēlēja trešajā virknējumā, gūstot vārtus un atdodot rezultatīvu piespēli. Šosezon Andersons piedalījies 46 mačos, kuru laikā iekrājis 14 (4+10) rezultativitātes punktus, kā arī 42 soda minūtes. Savukārt Maksima Širokova pārstāvētā "Red Ice" ar rezultātu 4:3 pagarinājumā pārspēja "Ajoie" vienību. Širokovs spēlēja komandas otrajā aizsargu pārī, gūstot komandas otros vārtus. Šosezon Širokovs piedalījies 37 mačos, kuru laikā atzīmējies ar desmit (3+7) punktiem, kā arī ar 44 soda minūtēm.

Āzijas līgā otro dienu pēc kārtas uzvaru izcīnija Sergejs Pečura un viņa pārstāvētā "Sakhalin", kas ar rezultātu 7:2 pieveica "Cranes" no Japānas. Pečuram šajā mačā divas rezultatīvas piespēles. Āzijas līgā Šosezon Pečuram 42 spēlēs 36 (17+19) punkti.

Zviedrijas "Allsvenskan" maču aizvadīja Kristiāna Rubina pārstāvētā "Vasteras", kas ar rezultātu 2:4 piekāpās "Timra" vienībai. Rubins šājā spēlē netika pieteikts. Šosezon Rubins "Allsvenskan" līgā piedalījies desmit mačos, kuros ar punktiem nav izcēlies, bet sešas reizes metis pa vārtiem, nopelnījies četras soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -3.

Slovākijā zaudējumu piedzīvoja Jura Štāla pārstāvētā "Poprad", kas ar rezultātu 0:3 piekāpās "Nitra" vienībai. Štāls šajā mačā nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -3. Šosezon Štāls piedalījies desmit mačos, kuru laikā izcēlies ar pieciem (2+3) punktiem, kā arī ar četrām soda minūtem un negatīvu lietderības koeficientu -2.

Izmantotie resursi:ASIA LEAGUE ICE HOCKEYHOKEJ.sk :: ExtraligaNational Leaguestats.swehockey.se

Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA