05.05.2013. 15:15
ASV hokeja izlase pēc ierāšanās Eiropā ir tālu no sapratnes laukumā, taču ar katru aizvadīto trešdaļu komandas sniegums uzlabojas, uzskata valstsvienības vārtsargs Bens Bišops.

Latvijas un ASV izlases savā starpā tiksies šovakar, plkst.20.15. Abām komandām tā būs otrā čempionāta spēle - Latvija sestdien ar 0:6 kapitulēja Krievijai, bet ASV hokejisti, atspēlējoties no 0:2 deficīta, ar 5:3 pārspēja Austriju.

«Gribējām pamosties, tāpēc ielaidām pāris vārtus,» sarunā ar aģentūru LETA maču pret Austriju ar humoru komentēja Bišops. «Vienkārši iesākām spēli ļoti lēni, bet austriešiem jau pirmais metiens padevās izcili precīzs. Tomēr mēs ar katru trešdaļu uzlabojām savu sniegumu, kas arī ir galvenais, jo visi kopā uz ledus bijām tikai trešo reizi. Pie rezultāta 0:2 neviens nebija uztraucies.»

Bišops divas sezonas NHL komandā Otavas «Senators» spēlējis kopā ar latviešu uzbrucēju Kasparu Daugaviņu, bet aprīļa sākumā tika aizmainīts uz Tampabejas «Lightning».

«Komandai ir nelielas aklimatizēšanās problēmas, jo Eiropā esam vien pāris dienas. Tomēr neviens to neizmanto kā attaisnojumu, jo galvenais ir izcīnīt uzvaru - 11:2 vai 1:0, tam nav nozīmes,» uzskata vārtsargs. «Eiropas izmēra laukumi komandai problēmas nesagādā. Pie tā vienkārši ir mazliet jāpierod, jo pats personīgi uz tāda nebiju spēlējis kopš koledžas laikiem. Galvenais, ka komandas sniegums uzlabojas.»

«No Latvijas izlases zinu Daugaviņu, ar kuru kopā spēlēju Otavā. Lielisks puisis. Neko daudz par Latvijas komandu nezinu, bet Kaspars man ļoti patīk,» izcēla Bišops. «Varbūt vajadzētu viņam piezvanīt un uzprasīt, ko no Latvijas komandas gaidīt. Atceros, cik ļoti Daugaviņš pārdzīvoja, ka nevarēja palīdzēt izlasei olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā

«Domāju, ka šim mums vajadzētu būt sekmīgam turnīram. Neko daudz par pretinieku komandām nezinu, bet ar tādu sniegumu, kādu demonstrējām pirmās spēles otrajā un trešajā trešdaļā, mums vajadzētu labi veikties,» pārliecināts ir hokejists.ZAAO, SIA, Viļakas novads ZAAO, SIA, Viļakas novads Viļaka, Viļakas n.
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties