21.05.2015. 12:56
Amerikāņu aizsargs Raiens Vitnijs (32) intervijā kanādiešu radio stāsta par piedzīvoto Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubā "Sochi". Algu viņš pēdējoreiz saņēma decembrī, šobrīd atliek vien gaidīt. Šokēja krievu smēķēšanas paradumi lidojuma laikā, kā arī savdabīgs ēdiens, ko amerikānis nekad vairs negrib redzēt.

"Algas izmaksāšanai bija noteikti datumi, tomēr norādītajā laikā naudu nesaņēmu. Pēdējoreiz man samaksāja decembra beigās. Neko nevarējām izdarīt, atlika vien gaidīt, tā arī dzīvojam joprojām," atklāj Raiens Vitnijs.

Kā jau ziņots, aizvadītajā sezonā Soču klubā radās problēmas ar finansējumu, situācija vēl arvien nav atrisināta.

Raiens Vitnijs: "Atceros savu pirmo pārlidojumu KHL. No kurienes tāda smaka? Lidojuma laikā treneri un masieri pīpēja cigaretes! Kaut kas neticams! Man paveicās, ka nebija jālido uz Tālajiem Austrumiem, tāds lidojums ilgst 12 stundas. Rīkojos gudri, ierodoties komandā jau pēc tās tūres. Ar ēšanu man paveicās, jo Sočos dzīvoju blakus "Radisson", tur varēja paēst. Bet izbraukumu laikā dažās pilsētās... Tur pusdienās iecienītākais ēdiens - uz maizes uzsmērēta majonēze, pa virsu olas un zivs. Un puiši to reāli ēda! Tas viss bija kaut kādā oranžā krāsā. Šausmīgi! Būšu laimīgs, ja nekad vairs neredzēšu tādu ēdienu."

Savas karjeras laikā Raiens Vitnijs ir aizvadījis 481 spēli NHL, bet 2014-15 sezonā viņš bija nodarbināts Soču klubā un 42 mačos sakrāja 19 (6+13) punktus.

Izmantotie resursi:allhockey.ru / sportsnet.caVecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties