15.08.2014. 19:32
ASV kadetu basketbola izlase piektdien, 15. augustā, FIBA U17 Pasaules čempionāta pusfinālā Dubajā uzvarēja Serbijas vienaudžus ar rezultātu 89:68. Otrajā pusfinālā tiksies Austrālijas un Spānijas komandas.

Ceturtdaļfinālos pārliecinošākās uzvaras izcīnīja angliski runājošo zemju pārstāvji. Amerikāņi pārliecinoši pieveica Ķīnas basketbolistus (113:71), savukārt Austrālijas aizsardzība izrādījās nepārvarama Puertoriko spēlētājiem – 76:52.

Pārējās divās spēlēs uzvarētāji guva 71 punktu katrs. Serbijas kadeti pēdējā ceturtdaļā izrāva panākumu pret Ziemeļamerikas otro spēcīgāko komandu Kanādu (71:64), savukārt spāņi principiālā duelī apspēlēja Franciju – 71:67.

Piektdien amerikāņi turpināja uzvaru gājienu, apspēlējot sīksto Serbijas izlasi. ASV basketbolisti pirmajā ceturtdaļā ieguva astoņu punktu pārsvaru (24:16). Serbi spēja atspēlēties, līdz pārtraukumam pietuvojoties viena metiena attālumā – 39:36. Otrajā puslaikā atlētiskie amerikāņi izmantoja pārākumu zem groziem, pamazām aizbēgot 20 punktu attālumā – 89:68 (24:16, 15:20, 20:12, 30:20).