07.09.2016. 21:15
Ambiciozā Latvijas hokeja komanda Ogres «Kurbads» jauno virslīgas čempionāta sezonu trešdien sāka ar uzvaru, izbraukumā ar 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) pārspējot pagājušās sezonas čempioni «Liepāju».

Mača rezultātu 16.minūtē atklāja liepājnieku hokejists Egils Kalns, taču 24 sekundes līdz otrās trešdaļas beigām izlīdzinājumu panāca Bruno Zabis, kurš iepriekšējā sezonā spēlēja «Liepājā» un tika atzīts par virslīgas sezonas vērtīgāko spēlētāju.

Savukārt uzvaras ripu mājinieku vārtos 44.minūtē raidīja Mārtiņš Gipters.

Pagājušās sezonas vicečempionam «Kurbadam» šosezon kluba budžets ir trīsreiz lielāks nekā tā konkurentiem.

Jaunā virslīgas sezona sākās otrdien, kad «Rīga» izbraukumā ar 5:2 uzvarēja «Prizmu».

Pēdējā virslīgas regulārās sezonas spēle ir paredzēta 1.martā.

Kopumā šosezon dalībai turnīrā pieteikušās septiņas komandas, kas aizvadīs piecu apļu turnīru, sešām labākajām sasniedzot «play-off» cīņas.

Šogad virslīgu atstājusi pagājušās sezonas pastarīte «Rīga 99»/«Tukums», bet augstāko komandu sabiedrībā atkal ar divām komandām spēlēs sporta skola «Pārdaugava», jo vienībai «Prizma» pievienojusies arī «Pārdaugava».

Čempiona titulu kā mērķi šogad izvirzīja «Kurbads» un «Mogo», bet pagājušās sezonas spēcīgākā vienība «Liepāja» vēlas cīnīties par labāko trijnieku.

Pateicoties «Optibet» atbalstam, šogad atkal risināsies Latvijas kausa izcīņa hokejā un Zvaigžņu spēle. Kausa fināls būs 17.februārī, un šajā turnīrā eksperimentālā kārtā tiks izmēģināts pagarinājums formātā «trīs pret trīs», bet Zvaigžņu spēle 26.decembrī notiks Liepājā.

Iepriekšējā sezonā par Latvijas čempioniem hokejā tika kronēti «Liepājas» hokejisti, kas finālsērijā ar 4-3 pārspēja «Kurbadu».