01.06.2015. 21:06
Neskatoties uz to, ka MC "El-Eulma" komanda Alžīrijas čempionātā šosezon guvusi visvairāk vārtu, tā ieņēmusi vien 14. vietu 16 komandu konkurencē un zaudējusi vietu augstākajā līgā.

Komanda ar iesauku "Babia" aizvadītajā sezonā ar līgas labāko vārtu guvēju Validu Derardžu priekšgalā spēja gūt 40 vārtus 30 mačos, bet Āfrikas Čempionu līgā sasniedza ceturtdaļfinālu. Taču vietējā čempionātā "El-Eulma" komandai nelīdzēja pat 3:0 uzvara pēdējā spēļu kārtā, jo uzvaras izcīnīja arī galvenie konkurenti.

Turklāt Alžīrijas čempionātā komandas izvietojās tik blīvi, ka no čempionu titula "El-Eulma" šķīra tikai desmit punkti, bet pirmo no pēdējās, 16. vietas šķīra 15 punkti.

Salīdzinot ar Eiropas vadošajām līgām šī starpība ir minimāla, jo Anglijas premjerlīgā pirmo no pēdējās vietas šķīra 57 punkti, Spānijas La Liga - 74 punkti, Itālijas A sērijā - 68, bet Vācijas bundeslīgā - 48 punkti.

Anglijas premjerlīgas rezultatīvākā komanda "Manchester City" kopvērtējumā ieņēma otro vietu, tāpat kā La Liga labākā vārtu guvēja Madrides "Real", bet rezultatīvākās komandas Itālijā un Vācijā - attiecīgi Turīnas "Juventus" un Minhenes "Bayern" - kļuva par čempioniem.

Izmantotie resursi:BBC SportMonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties