01.07.2014. 12:51
Starptautiskā Futbola federāciju asociācija (FIFA) piešķīrusi 50 000 Šveices franku (41 200 eiro) lielu naudas sodu Alžīrijas Futbola federācijai par tās līdzjutēju izmantoto lāzeri spēlē ar Krieviju.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

26.jūnijā notikušajā mačā Krievijas izlases vārtsarga Igora Akinfejeva sejā tika spīdināts lāzera stars, bet brīdi vēlāk Alžīrija iesita vārtus, panākot izlīdzinājumu 1:1, kas ļāva kvalificēties sacensību astotdaļfinālam.

Vēlāk FIFA nācās atzīt, ka, neskatoties uz stadionā izvietotajām augstas izšķirtspējas kamerām, tai nav izdevies identificēt vainīgo fanu, tomēr solīja, ka nākamajās spēlēs līdzjutēji tiks pārbaudīti rūpīgāk, lai izvairītos no līdzīgiem incidentiem.

Kā ziņots, pēc neveiksmes Krievijas izlases galvenais treneris Fabio Kapello tieši Akinfejeva apžilbināšanu nosauca par galveno iemeslu, kāpēc viņa vadītajai izlasei neizdevās sasniegt izslēgšanas cīņas.

Astotdaļfināla mačā Alžīrija pirmdien cienīgā cīņā ar rezultātu 1:2 pagarinājumā piekāpās Vācijai.Aglonas vidusskolas sporta halle Aglona, Daugavpils 6b, Aglonas p., Aglonas n., LV-5304
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties