17.08.2015. 15:32
Jau šīs nedēļas beigās, 22.augustā Alūksnē norisināsies minirallijs “Marienburga”, minirallija kausa izcīņas standarta automobiļiem 4.posms.

Minirallija dalībnieki Alūksnē sestdien tiks gaidīti jau no paša rīta. Pēc administratīvās pārbaudes un tehniskās komisijas laika posmā no 8:20 līdz 10:40 ir paredzēta iepazīšanās ar trasi, izmantojot organizatoru izsniegtu stenogrammu. Pēc dalībnieku sapulces minirallija starts pirmajai automašīnai plānots 12:00.

Savukārt finišu dalībnieki pēc sešiem veiktajiem ātrumposmiem sasniegs, sākot no 15:30 un minirallija uzvarētāju apbalvošanas ceremonija norisināsies 17:30.

Sacensību rezultāti online būs atrodami portālā "4rati.lv".

Šobrīd ir saņemti pieteikumi vairāk nekā no 40 ekipāžām un vēl tikai šodien, 17.augustā, dalībniekiem ir iespējams pieteikties sacensībām, aizpildot elektronisko pieteikuma formu, kas atrodama šeit: Minirallijs “Marienburga 2015″ «

Minirallija „Marienburga” dokumenti, kā arī pieteikušos ekipāžu saraksts pieejami sacensību oficiālajā mājas lapā "4rati.lv". Sacensībām tuvojoties, tiks publicēta arī ātrumposmu karte skatītājiem.

Informāciju sagatavoja:Dace Janova,minirallija "Marienburga 2015" preses sekretāreGinijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties