13.09.2013. 14:43
Šodien, 13. septembrī Ķīnas pilsētā Siaņā aizsākās "Tour of China I" (UCI 2.1) daudzdienu velobrauciens. Vispirms tika aizvadīts 5,8 kilometru garais individuālais brauciens, kurā labākais no „Alpha Baltic/Unitymarathons.com” riteņbraucējiem bija Māris Bogdanovičs, kuram 14. vieta.

Siaņas pilsētas parkā norisinājās 5,8 km kilometru garais individuālais brauciens bez nopietniem kāpumiem. Šeit visātrāko rezultātu uzrādīja Stefan Schumacher no Christina Watches-Onfone kurš distancē pavadīja 6 minūtes un 50 sekundes. Otrajā vietā ierindojās Fabio Silvestre no Leopard - Trek Team, kurš no uzvarētāja atpalika par piecām sekundēm. Trešajā vietā La Pomme Marseille komandas braucējs José Gonçalves ar laiku 6 minūtes un 58 sekundes.

Tikmēr Māris Bogdanovičs, finišējot 16 sekundes aiz uzvarētāja, ierindojās 14. vietā, bet pārējie Alpha Baltic/Unitymarathons.com komandas riteņbraucēji ierindojās šādās pozīcijās: 25. Indulis Bekmanis, 47. Kristofers Rācenājs, 58. Reinis Andrijanovs, 68. Kaspars Serģis. Jāpiebilst, ka uz starta neizgāja Lauris Špillers."Tour of China I" (UCI 2.1) daudzdienu velobrauciens norisināsies no 13. līdz 20. septembrim. Sacensību turpinājumā tiks veikti seši grupas braucienu posmi.

Sīkāka informācija par sacensībām: 环中国官方网站_首页

Informāciju sagatavoja:Līga Glāzere, Alpha Baltic/Unitymarathons.com komandas menedžere

Naujenes sporta klubs Naujenes sporta klubs Vecstropi, 18.novembra 416, Naujenes p., Daugavpils n., LV-5413