04.03.2015. 00:01
Nesen avārijā cietušais divkārtējais Pirmās formulas (F-1) čempions Fernando Alonso nebūs gatavs piedalīties pēc pusotras nedēļas gaidāmajā jaunās sezonas pirmajā posmā, otrdien pavēstīja viņa pārstāvētā «McLaren» komanda.

«Lai ierobežotu riska faktorus, ārsti ieteikuši nepiedalīties Austrālijas «Grand Prix» izcīņā,» teikts paziņojumā. «Fernando to saprot un pieņem.»

«McLaren» komanda pavēstīja, ka Džensona Batona komandas biedrs šajā posmā būs rezerves pilots Kevins Magnusens no Dānijas, kurš vienību jau pārstāvēja iepriekšējā sezonā.

Kā ziņots, «McLaren» komandu pārstāvošais spāņu autobraucējs Fernando Alonso 22.februārī piedzīvotajā avārijā Barselonā notikušajos F-1 pirmssezonas testu braucienos guva smadzeņu satricinājumu. Pēc notikušā Alonso slimnīcā pavadīja trīs naktis.

Iepriekš «McLaren» komandas vadītājs Rons Deniss žurnālistiem stāstīja, ka sagaida Alonso piedalīšanos Austrālijas «Grand Prix», ja vien tiks saņemta atļauja no ārstiem.

«McLaren» iepriekš pauda, ka avāriju, visticamāk, izraisīja trasē valdījušie spēcīgie vēji. Savukārt spāņu mediji stāstījuši, ka Alonso pirms sadursmes neatbildēja uz radio ziņām, taču «McLaren» komandas pārstāvji noliedza, ka autobraucējam pirms avārijas būtu veselības problēmas. Viņš pēc avārijas pāris sekundes arī bijis bezsamaņā un arī uz laiku zaudējis atmiņu.

Kā zināms, Alonso iepriekšējās sezonas aizvadīja «Ferrari» vienībā, bet šosezon viņš atgriezies «McLaren» sastāvā, kurā ir brita Džensona Batona komandas biedrs.

Pēc iepriekšējās sezonas «McLaren» pārtrauca sadarbību ar savu ilglaicīgo dzinēju piegādātāju «Mercedes» un atsākusi sadarbību ar «Honda», kas tai laikā no 1988. līdz 1991.gadam atnesa četrus čempiontitulus.

Pašlaik 33 gadus veco Alonso gaidāmajā sezonā «Ferrari» rindās aizstās četrkārtējais pasaules čempions Sebastjans Fetels, bet pats spānis jau iepriekš braucis «McLaren» komandā, pārstāvot to 2007.gadā, kad nespēja sastrādāties ar toreiz vienībā braukušo britu Lūisu Hamiltonu.

Alonso par pasaules čempionu kļuva 2005. un 2006.gadā, pārstāvot «Renault» komandu. Savas karjeras laikā viņš braucis arī «Minardi» rindās.get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties