22.06.2015. 08:13
"Ferrari" pilots Kimi Raikonens atzīst, ka Austrijas "Grand Prix" pirmā apļa avārija notika negaidīti un pēc izstāšanās somu autosportists īsti nespēja izskaidrot tās iemeslus.

Jau ziņots, ka "Red Bull Ring" trasē sadūrās Raikonena un Fernando Alonso pilotētās mašīnas. Negadījumu izraisīja Raikonens, kura auto pēkšņi sāka slīdēt, un rezultātā tai bīstami uztriecās Alonso pilotētais "McLaren" bolīds.

"Es nezinu, kas tieši notika pirms avārijas," skaidro Raikonens. "Vietā, kur parasti tā nenotiek, izspolējās riteņi. Tobrīd braucu diezgan lielā ātrumā, bet tad pēkšņi tas notika. Beigas bija tādas... Neredzēju, ka kāds man tuvotos, viss notika ļoti ātri. Šī bija ļoti slikta nedēļas nogale un tagad jādomā par nākamo sacīksti."

Lai gan abi sportisti tika cauri sveikā, Alonso atzīst, ka Raikonenam paveicās.

"Pirmajos divos līkumos ieguvu daudzas pozīcijas un bija ap 14. vietu," stāsta Alonso. "Kimi brauca ar cietākā sastāva riepām, tās izspolējās un mašīna sāka slīdēt. Visi viņu sāka apdzīt gan pa labo, gan kreiso pusi, bet brīdī, kad viņa auto vairs nebija kontrolējams un tas sagriezās pa kreisi, tur atrados es. Mēs abi ietriecāmies sienā un paveicās, ka neuztriecos viņam uz galvas. Video redzams, ka es bremzēju, bet mani riteņi jau ir gaisā. Par laimi mums abiem viss ir kārtībā, taču šis bija savāds incidents. Saķere bija ļoti slikta."

Raikonena komandas biedram Sebastianam Fetelam sacīkste arī nebija perfekta, jo vācietis bija ceļā uz trešo vietu, kad pitstopa laikā notika kļūme ar riteņa nomaiņu, kā rezultātā četrkārtējais F1 čempions palaida priekšā Felipi Masu, paliekot ceturtajā pozīcijā. Savukārt Alonso komandas biedru Džensonu Batonu piemeklēja tehniskas problēmas un viņš izstājās.

Izmantotie resursi:No Cookies | Fox Sports News, Live Sport,...theCheckeredFlag.co.uk - Motor sport news, race...Balance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties