22.11.2013. 18:42
Fernando Alonso ir veicis pirmos simulāciju testus ar jauno 2014. gada F1 modeli un atzinis, ka to vadīt ir ārkārtīgi grūti.

Kā zināms, no nākošā gada spēkā stājas pilnīgi jauni F1 tehniskie noteikumi. Būtiskākās atšķirības ir jauno turbo motoru ieviešana.

Alonso jaunā "Ferrari" modeļa agrīno versiju jau izmēģinājis simulatorā.

"Kad es to izmēģināju pirmo reizi, ar to braukt bija tiešām grūti," viņš stāsta intervijā itāļu izdevumam "Autosprint". "Tomēr katra nākamā simulācija daudz ko maina, tāpēc domāju, ka pirmajā 2014. gada posmā Melburnā situācija jau būs citāda."

Arī Felipe Masa, kurš nākošgad startēs "Williams" komandā, ticis pielaist pie jaunās "Ferrari" mašīnas simulatora režīmā.

"Tā ir kā cita pasaule," viņš neslēpj. "Ir ārkārtīgi maza saķere. Ar šo auto braukt ir tā it kā tas būtu jādara lietus apstākļos."

Alonso šogad jau nodrošinājis otro vietu pilotu ieskaitē, kamēr "Ferrari" cīņu konstruktoru kausā turpina. "Ferrari" prezidents Luka di Montedzimolo spāņa sniegumu šajā sezonā novērtējis ar astoņām ballēm.

"Astoņi ar plusu desmit baļļu sistēmā," viņš saka. "Viņš ir ļoti, ļoti labs pilots."

Tikmēr ne mazāk sajūsmā par otro vietu čempionātā ir pats Alonso: "Esmu lepns, jo mums pavisam noteikti nav otrā ātrākā mašīna. Šogad man bija jācīnās ar septīto vai pat tikai astoto ātrāko auto. Pagājušajā gadā es zaudēju cīņu pēdējā posmā un bija daudz sarūgtinājuma. Šogad par sasniegto es patiešām varu justies apmierināts."

Izmantotie resursi:Motorsport.com | Racing News, Race Results -...Daugavpils Individuālo sporta veidu skola Kandavas 17, Daugavpils, LV-5401
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties