31.10.2017. 10:49

Spekulācijas par Alonso iespējamo dalību sacensībās Deitonas trasē uzvirmoja jau ASV F1 posma nedēļas nogalē, bet tagad tas ir apstiprinātas oficiāli. Sacensības notiks 27. un 28. janvārī, nepārklājoties ar aktivitātēm Formulā 1.

Alonso uz starta stāsies "McLaren" vadītāja Zaka Brauna dibinātās un viņam piederošās "United Autosports" komandas sastavā. Alonso mašīnu dalīs ar "McLaren" junioru programmas talantu Lendo Norisu, kā arī Filu Hensonu.

Atgādinām, ka nesen Alonso pagarināja līgumu ar F1 komandu "McLaren" uz 2018. gadu, bet pats izteicās, ka parakstīts ilgtermiņa kontrakts.

Nav arī noslēpums, ka pirms karjeras beigšanas Alonso mērķis ir iegūt Triple Crown - titulu, ko piešķir trīs pasaules prestižāko šosejas sacīkšu uzvarētājam. Monako Grand Prix izcīņā Alonso uzvarējis jau divreiz, bet vēl jāuzvar arī "Indy 500", kur tika startēts šogad, un Lemānas 24 stundu braucienā.

Indianapolisā Alonso nākamgad visticamāk nestartēs, bet dalība sacīkstēs Deitonā plānota, lai labāk sagatavotos debijai Lemānā, kas varētu tikt piedzīvota jau 2018. gadā.

Izmantotais resurss:F1Today.netOzolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties