14.01.2017. 21:20

Aizvadītajā spēļu kārtā Londonas ''Chelsea'' piekāpās '"Tottenham'' 0:2, tādējādi pārtraucot savu fantastisko 13 uzvaru sēriju. Komandas galvenais treneris Antonio Konte šā vakara mačam nepieteica rezultatīvāko vienības uzbrucēju Djēgu Kostu, kurš kopš otrdienas nav trenējies kopā ar komandu, jo viņam esot problēmas ar muguru.

Tāpat spēlei sarkanās kartītes dēļ netika pieteikts Džons Terijs. Jāpiebilst, ka pašreizējai Premjerlīgas līderei pievienojies centra aizsargs Natans Akē, kurš atgriezies no īres ''Bournemouth'', tomēr šodien vēl sastāvā netika iekļauts.

Lesterai sastāvā bija daudz lielāki robi. Ārpus pieteikuma palika Daniels Amartijs un uzbrukuma līderi Rijads Mahrezs un Islams Slimani, kuri pārstāv savas izlases Āfrikas Nāciju kausā. Tāpat savainojuma dēļ maču nācās izlaist Hosē Uljoam. Komandas galvenais treneris Klaudio Ranjēri pamatsastāvā sūtīja 20 gadīgo Benu Čilvelu, kā arī jaunieguvumu Vilfrēdu Ndidī.

''Chelsea'' spēli sāka jaudīgi, uzreiz dodoties uz priekšu un cenšoties gūt ātrus vārtus, kas arī izdevās. Pēc centrējuma bumba nonāca pie Edena Azāra, kurš padeva īsu piespēli Markosam Alonso, un spānis nekļūdīgi raidīja bumbu tīklā – 0:1. Puslaika turpinājumā ''Chelsea'' bumbu kontrolēja vairāk, tomēr sitienu attiecība pēc pirmā puslaika bija identiska, proti, abām trīs raidījumi vārtu virzienā un viens rāmī.

Otrais puslaiks iesākās līdzīgi kā iepriekšējais. ''Chelsea'' tika pie iespējas izpildīt stūra sitienu. Pēc tā bumba izlidoja ārpus soda laukuma robežam tieši pie Alonso, kurš nevilcinājās un izpildīja spēcīgu sitienu, pārspējot Kasperu Šmeihelu – 0:2. ''Chelsea'' izdevās prasmīgi neitralizēt visu mājinieku centienus uzbrukumā, turklāt londonieši paši centās gūt vēl vārtus, nevis komfortabli iesēsties aizsardzībā.

Pēc brīža ''Chelsea'' izspēlēja skaistu kombināciju – Pedro uz aizmugures robežas padeva elegantu piespēlu Viljanam, kurš pietuvojās vārtsargam, pārmeta bumbu viņam pāri un pustukšos vārtos ar galvu sita Pedro – 0:3.Abas komandas atlikušajā laikā manāmi samazināja savus apgriezienus un mierīgi sagaidīja spēles beigas. Mačs noslēdzās ar nemainīgu rezultātu un ''Chelsea'' 14. uzvaru pēdējās 15. spēlēs.Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties