31.12.2013. 13:17
Itālijas A sērijas kluba „AC Milan” galvenais treneris Masimiljāno Alegri aptiprinājis, ka pēc sezonas beigām atstās savu posteni.

„Nezinu, kurš būs nākamais galvenais treneris, taču tā ir problēma, kas neskar mani,” sacījis Masimiljāno Alegri, komentējot baumas par Klarensa Zēdorfa nākšanu viņa vietā. „Protams, šie ir mani pēdējie Ziemassvētki Milānas klubā.”

46 gadus vecais Alegri pie „Milan” komandas stūres stājās 2010. gadā un prata aizvest to līdz A sērijas čempionu titulam, tiesa, tas arī palicis viņa lielākais panākums, un šobrīd komanda noslīdējusi 13. vietai A sērijā.

„Pats nolēmu, ka palikšu šeit vēl vienu sezonu,” atminas Alegri. „Man patika doma par sava darba pabeigšanu, taču nu redzu, ka četri gadi vienā klubā tomēr ir par daudz.”

Itāļu speciālists gan noraida viedokli, ka „Milan” izstājusies no cīņas par dalību Eirokausos: „Būs ļoti grūti, jo šobrīd no trešās vietas atpaliekam par 17 punktiem. Taču mums ir jāsāk pakaļdzīšanās un jāuzlabo vieta turnīra tabulā. Turklāt vēl ir Itālijas kauss, kas mums sniedz labu iespēju izcīnīt ceļu uz Eiropu.”

„Milan” šosezon A sērijas 17 spēlēs izcīnījusi 19 punktus un guvusi tikai 25 vārtus, bet UEFA Čempionu līgā kopā ar „Barcelona” izkļuva no H apakšgrupas un nākamajā kārtā cīnīsies pret Madrides „Atletico”, kura šobrīd dala pirmo vietu Spānijas čempionātā.

Izmantotie resursi:Allegri acknowledges 'last Christmas' at Milan...LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties