09.11.2013. 10:55
Nedēļas nogalē Aldaris Latvijas Basketbola līgas čempionātā būs trīs spēles. Sestdien plkst.14:30 Jelgavas sporta centra zālē tiekas BK „Jelgava” – BK „Valmiera”. Svētdien plkst.18 Jēkabpilī BK „Jēkabpils” – LMT Basketbola akadēmija, plkst.18:30 Mārupē „Barons kvartāls” – „Latvijas Universitāte”.

BK „Jelgava” (3-5) – BK „Valmiera” (5-2)

Jelgavnieki savās mājās spēlē kā pa ciņiem – divas uzvaras un trīs zaudējumi, tai skaitā nupat pēc kārtas mačos ar „Jūrmalu” (50:62) un „Saldu” (70:73). Valmierieši svešos laukumos pagaidām jutušies gana droši – uzvaras Jūrmalā un Liepājā (trešdien 80:65), bet Jēkabpilī zaudējums tikai pagarinājumā.

Intriga: vai BK „Jelgava” pēc diviem zaudējumiem būs gatava sagādāt pārsteigumu?

BK „Jēkabpils” (6-1) – LMT Basketbola akadēmija (0-3)

Jēkabpilieši pagaidām pārliecinoši attaisno medaļu pretendentu reputāciju. Jaunie „akadēmiķi” jau tikuši pie pirmās uzvaras ceturtdaļā (pret Saldu pirmajās desmit minūtēs 30:7), tomēr lieliem brīnumiem joprojām nav gatavi.

Intriga: vai jēkabpilieši savā laukumā atdos kaut vienu ceturtdaļu?

„Barons kvartāls” (3-4) – „Latvijas Universitāte” (3-4)

„Barons kvartāls” savas trīs uzvaras izcīnījuši pēdējās četrās spēlēs (otrdien Jūrmalā 83:71) un pie uzvaras tikuši arī BBL turnīrā – izskatās, ka komandas rekonstruētais sastāvs iespēlējas un palielina apgriezienus. „Latvijas Universitāte” pēc ne visai veiksmīgā sezonas ievada novembri sākusi ar uzvaru studentu derbijā pār „BA Turība” (78:63).

Intriga: pietiek ieskatīties tabulā, lai papildus motivāciju nevajadzētu meklēt – kaimiņu cīņā katrai spēlei dubulta vērtība.