11.12.2013. 12:26
Aldaris Latvijas Basketbola līgas čempionātā trešdien, 11.decembrī, plkst.19:30 Liepājas Olimpiskajā centrā notiks spēle: „Liepāja/Triobet” – „Jūrmala/Fēnikss” (Delfi.TV tiešraide). Stundu iepriekš (plkst.18:30) Mārupes sporta centrā sāksies spēle „BA Turība” – BK „Saldus”.

„Liepāja/Triobet” (9-4) – „Jūrmala/Fēnikss” (7-6)

Liepājnieki no četrām izbraukuma spēlēm atgriezušies ar trim uzvarām, ieskaitot panākumu pagarinājumā Jēkabpilī (77:67) un pēdējā sekundē izrauto uzvaru Jelgavā (81:79). Pa vidu savā laukumā bija spēle tikai ar LMT Basketbola akadēmijas komandu.

„Jūrmala/Fēnikss” vienība uzvarējusi trīs spēlēs pēc kārtas, tiesa, trofeju kolekcijā ir tikai abu studentu komandu un junioru izlases „skalpi”. Ar tiem pietiek, lai šobrīd itin droši ieņemtu sesto vietu. Tomēr, lai nosargātu pozīcijas izslēgšanas turnīra dalībnieku vidū, būs jāprot nomedīt arī lielākus „zvērus”.

„Liepāja/Triobet” sastāvā līdz šim rezultatīvākie bijuši Artis Ate (vidēji spēlē 14 punktu), Mareks Jurevičus (13,8), Ingus Jakovičs (13,5) un Lauris Blaus (11,8). Jūrmalniekiem pāri 10 punktiem pagaidām ticis tikai Ervīns Jonāts (11,7).

Pirmo savstarpējo spēli komandas Dubultos aizvadīja pašā pirmajā kārtā oktobra sākumā. Toreiz jūrmalnieki bija vadībā gandrīz visu spēles laiku (15.minūtē – 46:25), bet otrajā puslaikā liepājnieki ar ļoti agresīvas aizsardzības palīdzību panāca lūzumu un izrāva uzvaru – 74:70 „Liepāja/Triobet” labā.

„BA Turība” (3-10) – BK „Saldus” (5-9)

Studenti pirmo no savām trim uzvarām izcīnīja 12.oktobrī Saldū (90:84) un pēc pagaras zaudējumu sērijas uzvarējuši divās no pēdējām trim spēlēm (sestdien LMT BA 93:62).

BK „Saldus” zaudējuši trijās pēdējās spēlēs pēc kārtas – gan „Latvijas Universitātei”, gan divreiz BK „Jēkabpils” komandai (pirms nedēļas 71:81).

Seko un uzzini pirmais:

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]