28.11.2014. 20:39
Šovakar Krievijā notiekošajā boksa vakarā pēc divdesmit gadu ilgas pauzes sešdesmit divu gadu vecumā boksa ringā atgriezās amerikāņu aktieris Mikijs Rurks (7-0-2, 5 KO), kurš otrajā raundā ar tehnisko nokautu uzveica divdesmit deviņus gadus veco Eliotu Seimoru (1-10, 1 KO).

Sakarā ar leģendārā amerikāņu aktiera zīmīgo vecumu standarta formula 6 raundi pa trīs minūtēm samazināti uz 5 raundiem pa 2,5 minūtēm.

Lai arī Rurks ringā nebija kāpis divdesmit gadus, viņš visu šo laiku uzturējis sevi labā fiziskā formā, ko arī aktieris nodemonstrēja arī cīņā ar Seimoru.

Mikijs ringā jutās ļoti pašpārliecināti, vispār nedomājot par aizsardzību, taču pretinieks arī bija mazaktīvs, un visai atklāti ļaujot aktieriem sakoncentrēties un izdarīt sitienu brīdī, kad viņš ir gatavs, kas vairāk oda pēc sarunā mača.Liekas, ka Eliots Seimors visas cīņas laikā neizdarīja nevienu precīzu sitienu, pat ne reizi nemēģinot trāpīt aktierim pa seju.

Otrā raunda sākumā Rurks ar sitienu korpusā nosūtīja Seimors nokdaunā. Desmit sekunžu laikā melnādainais bokseris spēja savākties un viņš varēja turpināt cīņu, taču pēc dažām sekundēm viņš atkal atradās uz ringa dēļiem.

Līdz ar to uzvaru šajā cīņā otrajā raundā ar tehnisko nokautu izcīnīja Mikijs Rurks, kuram šī bija pirmā uzvara divdesmit gadu laikā. Kopumā uz profesionālā ringa Rurks aizvadījis deviņas cīņas, no kurām septiņās amerikānis svinējis uzvaras, bet divās cīņās viņš cīnījies neizšķirti.

Jāpiezīmē, ka Holivudas aktieris profisionālā boksa ringā vēlējās atgriezties jau agrāk, taču ASV Mikijam Rurkam vecuma dēļ neizdeva boksera licenci, taču Krievijā aktierim licences izņemšanā kokus riteņos nelika.

Izmantotie resursi:BoxRec Boxing RecordsBauskas Zemgaļi, sporta klubs "Šautuve", Īslīces p., Bauskas n., LV-3901
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties