27.03.2015. 21:34
Ar uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences finālu piektdien sāka Kazaņas «Ak Bars» komanda, kas savā laukumā ar 2:0 (2:0, 0;0, 0:0) pārspēja Novosibirskas «Sibirj».

• Radulova teicamais sniegums palīdz CSKA gūt uzvaru vakar

bus vārtus Kazaņas komanda guva jau pirmajā spēles trešdaļā, kad vispirms 12.minūtē izcēlās zviedru leģionārs Oskars Mellers, bet 54 sekundes pirms pārtraukuma otro ripu Novosibirskas kluba vārtos raidīja Konstantīns Koļcovs.

«Ak Bars» vārtsargs zviedrs Andešs Nilsons atvairīja katru no 21 pretinieku metiena.

Šīs sērijas otrā cīņa tiks aizvadīta svētdien turpat Kazaņā.

Kā zināms, «Sibirj» hokejisti Austrumu konferences pusfināla sērijā pieveica pagājušās sezonas Gagarina kausa čempioni Magņitogorskas «Metallurg».

Tikmēr Rietumu konferences finālsēriju ceturtdien ar uzvaru sāka Maskavas CSKA, kas savu skatītāju priekšā ar 3:0 pieveica Sanktpēterburgas SKA.

Uzvarētāji Gagarina kausa izcīņas sērijās tiek noskaidroti dueļos līdz vienas komandas četrām uzvarām.