10.12.2014. 12:10
Divkārtējās Gagarina kausa ieguvējas Kazaņas «Ak Bars» hokejisti izteikušies, ka ar Rīgas «Dinamo» vienību otrdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā bija sīva un interesanta cīņa.

Uzvaru šajā mačā ar 3:2 Kazaņā svinēja pašreizējā Austrumu konferences līdervienība.

«Otrajā trešdaļā mums izdevās lauzt cīņas gaitu un pat gūt vārtus mazākumā, kas bija mana noraidījuma dēļ,» «Ak Bars» mājas lapā citēts aizsargs Jevgeņijs Medvedevs. «Puiši izgāja divi pret vienu un ar situāciju vienkārši tika galā. No spēles guvu patīkamas sajūtas, ar Rīgu bija prieks spēlēt.»

«Bija cīņa, daudz metienu, ātrums un labas izspēles,» viņš sacīja.

Tikmēr vārtsargs Emīls Garipovs, kurš atvairīja 18 pretinieku metienus, sacīja: «Smagi gāja kā man, tā komandai, tāpēc labi, ka uzvarējām.»

Artjoms Lukojanovs, kurš guva vārtus mazākumā, arī apstiprināja, ka izcīnīt 3 punktus nebija viegls uzdevums. «Bija smaga spēle. Viņi [Rīgas «Dinamo»] bija ļoti ātri. Pirmajā, otrajā un arī trešajā periodā viņi bieži atradās mūzu zonā. Labi, ka izdevās noturēties un gūt savus vārtus.»

Viņš arī atzina, ka veiksme spēlē bija «Ak Bars» komandas sabiedrotā.

Nākamo maču «Dinamo» aizvadīs otrdien pret pašreizējo KHL čempionvienību Magņitogorskas «Metallurg».