04.01.2014. 16:18

Aizvadītajā cīņā Ševčenko pārstāvētā Sanfrancisko «Bulls» vienība ar rezultātu 4:2 (1:1, 0:0, 3:1) izbraukumā pieveica Stoktonas «Thunder» komandu, ko pagājušajā sezonā kādu brīdi pārstāvēja vasarā traģiski bojāgājušais Kristiāns Pelšs.

Spēles pirmajā trešdaļā Ševčenko palīdzēja Taileram Gronam atklāt mača rezultātu, bet trešajā trešdaļā viņš pusotras minūtes laikā guva divus vārtus, palīdzot «Bulls» hokejistiem divreiz izmantot vairākumu.

Kopā šajā mačā Ševčenko pamanījās izpildīt sešus metienus pa vārtiem, bet viņa lietderības koeficients palika neitrāls.

ECHL Rietumu konferences kopvērtējumā «Bulls» ar 28 punktiem 32 spēlēs pašlaik ieņem sesto vietu.

Ševčenko jau pirms pagājušās sezonas centās iekļūt ECHL komandā Redingas «Royals», tomēr treniņnometnes beigās tika atbrīvots no sastāva un atgriezās Latvijas komandā «Liepājas metalurgs», kas vasarā beidza pastāvēt. Tāpēc šo sezonu viņš ar citiem latviešiem Ričardu Birziņu un Jāni Straupi viņš uzsāka Norvēģijas augstākās līgas klubā Tensbergas «Vikings», bet decembrī visi trīs spēlētāji komandu atstāja.

Latviju Ševčenko pārstāvējis U-18 un U-20 izlašu līmenī.