08.02.2017. 09:19

Savienoto Valstu Hokeja līgā "Sioux City Musketeers" izbraukumā ar 3:2 pagarinājumā pieveica "Omaha Lancers". Viesi nespēja nosargāt divu vārtu pārsvaru, pretiniekiem izlīdzinājumu panākot minūti un 29 sekundes līdz pamatlaika beigām. Panākumu nodrošināja Slovākijas U20 izlases uzbrucējs Kristiāns Pospišils, kurš realizēja soda metienu un iemeta savus otros vārtus spēlē.

Par spēles trešo zvaigzni kļuva uzvarētāju vārtsargs Matīss Kivlenieks, kurš atvairīja 35 no 37 metieniem. Pirmo reizi viņš kapitulēja otrās trešdaļas izskaņā. Pagarinājumā Kivlenieks tika galā ar septiņiem laukuma saimnieku metieniem.

Viņš uzvarējis 22 no 33 spēlēm, atvairot 93,8% pretinieku metienu, vidēji ielaižot 1,79 vārtus un divas reizes nosargājot cietoksni neskartu. Pretinieku rindās laukumā nedevās centra uzbrucējs Erlends Kļaviņš.

Ziemeļamerikas Hokeja līgā, kas ir pēc spēka otrā ASV, izcilu sniegumu nodemonstrēja aizsargs Gvido Jansons, kurš guva trīs vārtus, palīdzot "Aston Rebels" viesos ar 5:2 pieveikt "Wilkes-Barre/Scranton Knights".

13. minūtē Jansons guva komandas pirmos vārtus, 44. minūtē viņš realizēja vairākumu un ļāva vienībai pirmo reizi izvirzīties vadībā, bet minūti līdz beigām ripa nonāca tukšajos laukuma saimnieku vārtos. Jansona kontā četri metieni pa vārtiem, divas soda minūtes un pozitīvs lietderības koeficients +3.

Šajā sezonā aizvadītajās 35 spēlēs aizsargs savācis 34 (16+18) punktus. Desmit vārtus Jansons iemetis vairākumā. Viņa komandas biedrs Mareks Mitens šoreiz maču vēroja no rezervistu soliņa.