17.02.2015. 15:04
Ziemas kausa izcīņas spēlē "Skonto" hallē "Jelgavas" futbolisti cīnījās neizšķirti ar "Valmiera Glass FK/BSS" (3:3).

Jau no spēles pirmajām minūtēm mača grožus savās rokās ņēma jelgavnieki, taču rezultātu atklāja Valmieras komanda. Pēc tālas piespēles pāri visam laukumam bumbu vārtos raidīja Niks Savaļnieks – neveiksmīgi izgājienā nospēlēja "Jelgavas" vārtsargs Kaspars Ikstens, un diezgan pasīvi spēlēja arī jelgavnieku aizsargi.

"Jelgava" jau septiņas minūtes vēlāk atjaunoja līdzsvaru. Ar spēcīgu un precīzu sitienu no tālākas distances neizšķirtu panāca Boriss Bogdaškins. Jelgavniekiem bija vēl dažas iespējas gūt vārtus, taču pēc pirmajām 45 minūtēm rezultāts bija neizšķirts.

Otrā puslaika sākumā jelgavnieku pārsvars bija vēl iespaidīgāks. Artis Jaudzems 56. minūtē izvirzīja vadībā "Jelgavu", taču rezultāts varēja būt krietni lielāks – vienreiz jelgavnieki trāpīja pa vārtu stabu, bet vēl vismaz trīs gadījumos "Valmieru Glass FK/BSS" glāba uz maiņu nākušais vārtsargs Kaspars Ribaks.

Valmiera tikai epizodiski spēja aizmukt līdz "Jelgavas" vārtiem, taču, lai no 1:2 atjaunotu neizšķirtu, vajadzēja tikai vienu precīzu sitienu. 68. minūtē pēc stūra sitiena pilnīgi brīvs tika atstāts Savaļnieks, un "Jelgava" varēja sākt nožēlot neizmantotās iespējas – 2:2.

"Valmiera Glass FK/BSS" futbolisti turpināja uzbrukt un jau dažas minūtes vēlāk vēlreiz pārsteidza Jelgavu. Jelgavnieku aizsargi atkal nebija labākajā līmenī, un Mārcis Ērglis Ikstena acu priekšā apsteidza "Jelgavas" futbolistus un izvirzīja vadībā valmieriešus.

Valmieras komandai bija vēl dažas labas iespējas palielināt pārsvaru, taču tā vietā Gata Ērgļa vadītā vienība ielaida trešos vārtus. Pēc neveiksmīgas Ribaka spēles bumbu Valmieras vārtos raidīja Oļegs Malašenoks. Spēles pēdējās minūtēs abas komandas centās izraut uzvaru, taču mačs noslēdzās ar neizšķirtu (3:3).

Jelgava - Valmiera Glass FK/BSS 3:3 (1:1)Vārti: Bogdaškins 27' Jaudzems 55' Malašenoks 81' - Savaļnieks 20' 68' Ērglis 74'Brīdinājumi: Dialo 61' Dresmanis 76' Jaudzems 79' - Apsītis 59' Lācis 80'Noraidījumi: Pārbaudāmais Nr.1 90'Jelgava: Ikstens, Ošs, Gubins, Freimanis, Dialo, Bogdaškins, Latka, Jaudzems, Eriba, Pārbaudāmais Nr.1, Pārbaudāmais Nr.2Rezervē: Melecis, Redjko, Fjodorovs, Studāns, Avdejevs, Kozlovs, Malašenoks, Dresmanis.Valmiera Glass FK/BSS: Ķirsis, Lācis, Apsītis, Risbergs, Ērglis, Bankavs, Jaunzems, Bisenieks, Veinbergs, Siksalietis, Savaļnieks.Rezervē: Dubro, Bērziņš, Velme, Ribaks, Cipe, Apiņš.