26.08.2013. 17:58
Korejā notiekošajā pasaules čempionātā airēšanā šodien uz starta devās vienīgā Latvijas pārstāve sacensībās Elza Gulbe. Vienā no trim airējieniem latviete finišēja trešā, dažas sekundes atpaliekot no otrās vietas un A/B pusfināla.

W1x klasē startējošā Gulbe 2000 metru distances sākumā bija ceturtā, tomēr līdz finišam pamanījās apsteigt Ukrainas sportisti. Latviete finišēja pēc 7 minūtēm un 47,95 sekundēm, no otrajā vietā esošās čehietes atpaliekot 2,42 sekundes. Airējienā uzvaru izcīnīja Jaunzēlandes pārstāve Emma Tviga, kura distanci veica 7 minūtēs un 39,77 sekundēs.

Elza Gulbe līdz ar trešo vietu savā airējienā palika pavisam nelielā attālumā iekļūšanas A/B pusfinālā un iespējas cīnīties par uzvaru savā disciplīnā. Tā vietā latviete cīnīsies par vietām C vai D finālā un sacensības turpinās parīt.

Izmantotie resursi:World Rowing • The Official Site...

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa