01.06.2012. 09:34
Latvijas sieviešu valstsvienības galvenais treneris Aigars Nerips, pēc zaudējuma Šopronas pārbaudes turnīra pirmajā spēlē ar Slovākiju akcentē gan pozitīvās iezīmes komandas spēlēs, gan pamanītos trūkumus.

Turnīrā Ungārijā Latvijas basketbolistes ceturtdien ar 62:68 piekāpās slovākietēm, bet nākamajā pārbaudes spēlē sestdien tiksies ar turnīra mājiniecēm Ungārijas basketbolistēm.

"Spēles sākums mums izdevās labs, izvirzījāmies vadībā. Diemžēl otrās ceturtdaļas sākumā kreisās rokas pirkstu savainoja mūsu kapteine Liene Jansone, kura spēlē vairs nepiedalījās. Līdz ar to nācās pamainīt mūsu sastāva rotāciju. Bija zināmas problēmas tikt galā ar divām garākajām slovākietēm, citām meitenēm vajadzēja uzņemties vairāk iniciatīvas," "basket.lv" citēts Nerips. "Pretiniecēm bija augumu pārsvars arī otrajā, trešajā un ceturtajā pozīcijā un viņas to itin prasmīgi izmantoja. tas sagādāja problēmas mūsu aizsardzībai. Tāpat slovākietes mazliet kvalitatīvāk rīkojās uzbrukumu noslēguma fāzē, labāk izmantojot savas izdevības.

"Mums, salīdzinot ar spēli pret Lietuvu, labāk izdevās atbloķēt pretinieces pie groza. Par spīti pretinieču augumu pārsvaram, uzvarējām cīņā par atlēkušajām bumbām. Epizodiski izdevās labas sadarbības uzbrukumā. Diemžēl atkal bija pārāk daudz nepiespiestās kļūdas - steigas, uzmanības trūkuma dēļ. Ja to skaitu samazināsim, būs arī vairāk punktu. Patīk spēlētāju agresivitāte, taču vēl jābūt precīzākām," norāda Nerips. "Lielāku pienesumu gaidām no mūsu trešajiem numuriem - Sabīnes Niedolas, arī Anetes Horelikas. Sabīnei ir liela gribēšana, viņa aktīvi atbalsta komandas biedrenes arī uz rezervistu soliņa, taču komandas spēlē vēl jāatrod sava vieta. Jaunatnes basketbola laiks, kad viņa varēja laukumā darīt visu, ir palicis pagātnē. Ceru, ka Niedola iespēlēsies, tā ir viena no mūsu rezervēm."

"Pārbaudes spēļu čempioni nebūsim, taču spēļu saturs ļauj cerēt, ka būs arī uzvaras. Jānostabilizē spēles līmenis, jāizdara secinājumus un jāturpina iet savu ceļu - tad būs arī uzvaras," piebilda treneris. "Šodien nespēlēja Liene Priede, kura trešdien treniņā sastiepa potīti. Ceru, ka sestdien viņa varēs iziet laukumā. Pārbaudīsim Lienes Jansones savainoto pirkstu un gaidīsim ārstu gala slēdzienu par Zanes Tamanes savainojumu."Beach tenis, volejbola laukums Jaunmārupe, Mazcenu aleja 6a, Mārupes n., LV-2166
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties